Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

potrzebuje namiar na sklep lub osobe co ma czesci do suzuki sv650s 2005


Krystian SV650s

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o plastiki - to zamienniki bywaja bardzo różne tzn jedne pasuja po potraktowaniu opalarka a inne po persfazji 5 kilowym młotem, ogolnie jakość pozostawia sporo do zyczenia...

 

Juz lepiej uzywke dorwać w orginale a jesli brak to sporo cierpliwosci zeby dopasowac zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p

 

potrzebowalbym dziwgienke zmiany biegow, klamke sprzegla, stopke lewa kierowcy, szybe, reflektor, lusterka, ten plastik na ktorym jest tylnie siedzenie polozone, poki co tyle

Dam znac dzisiaj jeszcze ale mysle ze nie bedzie problemu z wiekszoscia z tych czesci. zanim zakupie je dla ciebie to dam znac jak z cenami, jesli bym cos wysylal to juz od razu mowie ze kozystam z kuriera za paczke do 30kg biora okolo 130zl do polski, wiele razy wysylalem i niezawodny serwis maja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znac dzisiaj jeszcze ale mysle ze nie bedzie problemu z wiekszoscia z tych czesci. zanim zakupie je dla ciebie to dam znac jak z cenami, jesli bym cos wysylal to juz od razu mowie ze kozystam z kuriera za paczke do 30kg biora okolo 130zl do polski, wiele razy wysylalem i niezawodny serwis maja. 

ok wiec jesli bylby ten plastik pod siedzenia to kolor czarna perla gdyby bylaby opcja wyboru, jutro mam rzeczoznawce wiec od jutra do 10 dni bede mial wycene. wiec jesli bys mogl to tylko sie rozejrzyj poki co za tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem prawie wszystko, tylko nie wiem jak z tymi reflektorami bo tutaj chyba sa inne bo z innej strony drogi sie jezdzi. jutro jade do facia ktory ma wiekszosc z rzeczy o ktore pytasz tylko nie wiem czy nie za drogo bedzie wiec nie wiem czy kupowac. np. reflektory znalazlem na ebayu za 75 funtow to byloby jakies 350zl ale mysle ze taniej daloby sie znalezc. jakbys mogl mi zrobic wycene typu 

 

dzwignia zmiany biegow - 

klamka                           - 

itp bo jak juz tam bede to kupie. a kase mi przelejesz na paypal jak masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.