Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda CBR XX chętnie zobaczę:)


MichaelloEs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich
Podążając za wytypowaniem wreście tego "jednego" dla siebie modelu chciałbym jeszcze prosić o przysługę kogoś kto ma CBR XX, najlepiej od 2002 na wtrysku o info a potem spotkanko, chciałbym sie do takiej maszyny przymierzyc bo na sucho nie ma co przegladac internetu:) W sumie przy moich "wymiarach" 172cm i 77kg wagi nie do konca jestem przekonany czy podołam takiej maszynie;) Oczywiscie moto do polatania tu i tam ale tez z kuferkami i plecaczkiem gdzies dalej:)
Jak narazie na z moich wstepnych typów to na zywo widzialem VFR, V-storma i Sprint-a; mam zamiar jeszcze ten jeden model zobaczyć...
Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie: czy przy wzroscie 172cm spokojnie bede mogł obsługiwać motocykl:P?? Jak wyglada wygoda: nie dmucha podczas jazd? Pasazer takze ma wygodnie bo na tym tez mi zalezy?:)
Który z Was chetny na spotkanko, najlepiej jak sie przymierze do maszyny:P Choć nie zmuszam jawol;)

Wczesniej w gre wchodziły motocykle co wyzej wymieniłem ale jak na zywo mnie XX powali to moze byc faworytem:D
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twoim wzrostem nie powinno być problemów, wiadomo czuć masę tego motocykla na postoju, ale jak ruszysz to juz bajka ;) 

co do wygody to ja nie narzekam, sporo ludzi zmienia szyba na turystyczna MRA, latam na oryginalnej i ochrona przed wiatrem i deszczem jest super. Pasażerka napewno nie bedzie narzekać, bo kanapa ma spore rozmiary, z tyłu uchwyt ;) 

 

sprzęt wygodny, niezawodny w lataniu po okolicy jak i w dalekie trasy. no w czasach kryzysu nie jest łakomy na paliwo - spalanie od 6 litrów.

czesci eksploatacyjne wiadomo ze trzeba wymieniać, i przy naprawde ostrej jezdzie opony, klocki i naped znikaja w oczach ;) 

 

możemy sie umówić na jakis spot ;) sam myslalem na vfrka 800, ale nie załuje, bo silnik ma coś z motoyckla sportowego. ;) 

 

przy okazji możesz zajrzeć na forum iksa : cbr-xx.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.