Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

TOH Party 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na kolejne VII już TOH Party.

Miejsce: jakże by inaczej-Ortowice ,dla przypomnienia trasa Kędzierzyn-Gliwice.

Postaramy się Was czymś nowym zaskoczyć.

Więcej informacji znajdziecie w terminie późniejszym na stronie :www.tohmc.pl 

lub [email protected] , tel. 604158259

 

Pozdrawiam

Roksiu :)

 

Kurde zapomniałem o najważniejszym-termin 12-14 lipca 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zostało do zlotu kilka dni.

Zapraszamy

A możecie podać troche więcej informacji takich jak o której zaczyna się zlot parada itp: i jakie są przewidzane koncerty? bo na waszej stronie pisze "więcej informacji w krótce"  a zlot już tuż tuż...

 

Poza tym wybiera się może ktoś w sobote z okolic zawiercia, dąbrowy górniczej ,sosnowca albo katowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za brak konkretniejszych informacji-już się poprawiam. 

Zaczynamy w piątek o 16.00 -pierwsi przyjeżdżający mogą  rozbić namioty i się zaaklimatyzować .Żarełko i zimne napoje do dyspozycji.

Wieczorem koncerty a w między czasie postaramy się o trochę rozrywki w postaci konkursów.Później bawimy się do rana.

Sobota 12.00 parada , konkursy , koncerty.

Wejściówka 30 zł (w tym koszulka) ,plecak -10 zł ,wiem czasy są trudne ale mam nadzieję , że cena nie jest wygórowana.

Na pytanie o blachy zlotowe- odpowiadam , że nie będzie -od 7 lat tradycją się stała koszulka - i zapewniam że dobrej jakości.

Nigdy nie trzymamy się sztywno harmonogramu - zlot ma żyć swoim życiem a nie dyktowany pod zegarek.

Kapele takie na jakie nas stać.

Klimat tworzycie Wy i  w Ortowicach jest niepowtarzalny mimo drobnych nie do uniknięcia usterek.

Mam nadzieję , że zachęciłem do przyjazdu.

Nie sztuką jest pisać litanie , bajerować , i nie wiadomo jak zachęcać.

Ale myślę , że jak zapytacie tych , który co roku do nas przyjeżdżają - to będzie to najlepsza rekomendacja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.