Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ojcow


Taurus

Rekomendowane odpowiedzi

Nosze sie z zamiarem malej wyprawy na okres okolo 1 tygodnia do  Ojcowa.Moze Ktos  podpowie jakie 
miejsca warto odwiedzic , jakis namiar na pole namiotowe , moze tez byc w ogrodzie 
Gospodarza albo prywatne kwatery , hotel raczej nie wchodza w rachube , no i czy sa jakies ograniczenia w 

dojazdzie motocyklem w poszczegolne miejsca.

 

Za wszystkie podpowiedzi z gory dziekuje  :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj polataliśmy po Ojcowie i okolicach. W sumie fajne spokojne winkle...

Zamek w Pieskowej Skale, maczuga Herkulesa, zamek w Ojcowie, Grota Łokietka, fajne szlaki na wędrówki piesze.

Ogólnie ja bym się zanudził przez tydzień. Chyba że to będzie taka baza wypadowa na Jurę Krakowsko-Częstochowską... Można zrobić trasę szlakiem Orlich Gniazd - oczywiście na motongu  :) - od Krakowa - do Olsztyna pod Częstochową. Osobiście urzekł mnie zamek w Tenczynie - popadający w ruinę zrobił na mnie największe wrażenie.

Resztę sobie wygoogluj... nie brakuje przewodników po tamtej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisterTwister  :)
Ja jestem  raczej  nastawiony turystycznie w tym  przypadku , to sie znaczy bicie 
km. oczywiscie pieszo i trzaskanie fotek , a jezeli juz  motocyklem  to tylko  turystyczna 
szybkosc.Winkle owszem , ale nie  na publicznej  i nie turystycznym moplikiem  ;)
 
Wicher  :)
Nie wydaje mi sie zebym mogl Ciebie czego kolwiek nauczyc  w  foceniu  bo jak wspomnialem w innym poscie robisz naprawde ladne
Fotki , no ale z Twojej uslugi jako Przewodnika chetnie skorzystam   :)  no wiec tak czy siak dam znac jak dotre.
Ps.Z taka propozycja sie nie liczylem.

 

Dziekuje za odzew !

 

 Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja  ;)
Odnosnie noclegu w Ojcowie i okolicach zajrzałem na strony przez Was podane i jest tego od groma i jeszcze wiecej,

tylko musze jeszcze cos zarezerwowac zeby bylo na sto pro.

Wicher , co do twojej propozycji  jezeli jest jeszcze aktualna byloby dobrze jak bys

podal na PW. Nr.Tele. w jakis sposob trzeba sie skontaktowac.

 

 
Jeszcze raz Serdeczne Dzieki za  pomoc.
 
Pozdrawiam.
Edytowane przez Taurus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.