Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

250 czy 500 co lepsze na początek???


red wine

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, a co myślicie o tych polsko - chińskich tworach romecie, junaku i zippo ?

Szczerze: myślę że na początek wystarczy aby się przekonać czy właśnie tego się spodziewaliśmy chcąc jeździć na motocyklach.Gleby w czasie wolniejszej jazdy przynoszą mniejsze straty(u kierownika), części nie są zbyt drogie podobnie jak całe maszyny w porównaniu do zachodnich.Co do trwałości- to jaka cena taka trwałość.Ale w tym wypadku i tak po krótkim użytkowaniu motorek jest zazwyczaj zmieniany na mocniejszy.Chińczyki są zazwyczaj podatne na wszelki tuning więc po opanowaniu można je jeszcze trochę ,,podciągnąć'' aby dociągnąć do końca sezonu...Zresztą z tą trwałością to trudno mi coś mądrego powiedzieć bo syn ma skuterek Bartona Firefoxa który ciągle modyfikuje i jeśli nie liczyć rozbicia to jeździ trzeci rok bezawaryjnie, a większego sadysty nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w dalszym ciągu skłaniasz się  do 250 to zerknij na tego ,miała byś salonowy w tej cenie a po roku opylisz  :D wprawdzie na żywo nie widziałam ,wprawdzie to romet :P ale co tam prezentuje się według mnie całkiem nieżle  :)

 

http://www.scigacz.pl/Romet,249,Division,polski,streetfighter,13012.html

Romet_Division.jpg

Nie kupuj tego gówna, cena nieadekwatna do jakości i wykonania,

lepsza GSa dobrze utrzymana nawet z 91 roku jak to "nowe" cos - próbując eudawac motocykl.

Wstyd najwiekszy to naklejka rometa za to bluźnierstwo i niszczenie polskiej marki powinni wsadzac do więzienia!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak juz coś wiekowego to polecam Honde NTV wprawdzie 650 ale myśle ze dasz rade a i z wysokościa nie bedzie problemu i niezniszczalne silniki  np.

 

http://tablica.pl/oferta/honda-revere-650-ntv-CID5-ID5Tse.html#6eb4222d03

 

 

http://allegro.pl/honda-ntv-650-revere-i3295043710.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NTV jak najbardziej, ale jest to V-ka i na wale co jest zaletą sprawia że motocykl ma swoje przywary do których trzeba się przyzwyczaić dosiadając pierwszy raz motocykl z wałem zachowuje się on inaczej niż na łańcuchu, najprościej mówiąc ma swoje wibracje. Ja do tego się już przyzwyczaiłem i polubiłem, ale po pierwszej jeździe nie byłem przekonany że chce taki motocykl. Co jest najfajniejsze w NTV to silnik który mimo iż 650 oddaje bardzo równomiernie moc ma stosunkow niewiele koni przez co motorek jest świetnym sprzętem do ogarnięcia, ale poszaleć na nim ciężko :), ale też się da:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.