Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Motocyklowy Zieleniec 26-28.07.2013


Rekomendowane odpowiedzi

dalsza wymiana zdań oraz prywatnych wiadomości nie ma sensu tak samo jak pisanie w wątku WYBACZ MI

 

primo: co by nie zaniżać statystyk w kwestii fochowania się kobiet pozwolę sobie nadrobić zaległości w tym zakresie, gdyż jak wiadomo od reszty za bardzo nie należy odstawać

 

secundo: mam na imię Jagoda i tak proszę się do mnie zwracać bądź wcale. ja się do nikogo per mężczyzno nie zwracam

 

i w końcu po trzecie: proszę mi nie pisać wiadomości pt "nie rezygnuj bo to dziecinne i głupie"/ "czy mam zły dzień". proszę spojrzeć wpierw na siebie....

 

aha , i jeszcze dodam, że w wolnym tłumaczeniu kobiet równoważnik zdania NIE JADĘ znaczy tyleż samo co NIE JADĘ. nie ma ukrytego dna ani nie znaczy to że jak kobieta mówi, że NIE JEDZIE znaczy to że NAPEWNO POJEDZIE :D

 

tyle gwoli wyjaśnienia ogólnie oraz w kwestii różnic płciowych.... 

 

życzę udanej zabawy i do zobaczenia za miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek:

1. ArU

2. Ryś 13

3. 19SeBa93

Sobota:

1. DaroZX

2. Scorpion85

3. Drzewo

4. ben10

5. BASTEK 

6. Accord

7. Jaguś

8. Malutka

 

 Pozwoliłem sobie dodać pare osób które jadą i nie ma gadania :D

Jutro dzwonie w sprawie noclegów.

Wstępnie wyjazd w sobote o godz. 9. spod shella przy sillesi w Kato.

pionteczek jeszcze jo ale dali na 90% bo mojo jeszcze po wczorajszym niedoszla do siebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem puszką, stali za przystankiem autobusowym... chciałem przed zmianą świateł zdążyć... ehhh, miejscówka bardzo dobrze znana, pośpiechu w sumie nie było ;/

Mandat na własne życzenie :(

 

Rozłóż sobie na raty. Egzekucja tak szybko nie zapuka do Ciebie. No i patrz, znowu jesteś w grze w wyprawie do Zieleńca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłóż sobie na raty. Egzekucja tak szybko nie zapuka do Ciebie. No i patrz, znowu jesteś w grze w wyprawie do Zieleńca :D

 

Dokładnie tak. W moim przypadku bez jakichkolwiek wpłat - nawet w ratach, Urząd Skarbowy zablokował konto dopiero po około trzech miesiącach od otrzymania mandatu, tak więc Flavio nie pękaj tylko szykuj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłóż sobie na raty. Egzekucja tak szybko nie zapuka do Ciebie. No i patrz, znowu jesteś w grze w wyprawie do Zieleńca :D

 

 

Dokładnie tak. W moim przypadku bez jakichkolwiek wpłat - nawet w ratach, Urząd Skarbowy zablokował konto dopiero po około trzech miesiącach od otrzymania mandatu, tak więc Flavio nie pękaj tylko szykuj się :D

 

Sraty a nie raty... budżet finansowy nawet na to mi nie pozwala :P

Wyjazd do Zielenca to byl plan długo falowy niosący za sobą konsekwencje jeszcze przez długi czas ;/ a tak został on zamieniony na plan mandatowy długofalowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając hurtem na wiadomości:

 

1. nie, nie jestem obrażona ale wk***na

2. na tyle by z całą pewnością stwierdzić, że imprezować razem już raczej nie będziemy gdyż nie mam zamiaru podnosić sobie ciśnienia bo kogoś coś boli... i chce mi coś pokazać/ udowodnić

 

do zobaczenia na trasie przy okazji jakiegoś wypadu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.