Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Motocyklowy Zieleniec 26-28.07.2013


Rekomendowane odpowiedzi

1.BASTEK

2.RYŚ

3.BEN

4.accord

5.ArU

6.Tomala

7.Diabeł + chyba plecak.

8.19SeBa93

9. Mr Drzewo

10. Scorpion

11. Jaguś (z racji czasowej i niepełnej rejestracji jeszcze jako plecak- nie ustalono czyj :unsure:  ale liczę że z racji mojej niebywałej zajebistości ktoś mnie zawinie :D ) 

12. na 90% ABGALski  o ile zapakujecie mie kajs do srodka no i oczywiscie o ile "HANIA" wyczimie Wasze tempo na takij trasie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale dalej nie doszliśmy do consensusu ... kto leci w piątek a kto w sobotę? 

Proponuje jeszcze jedną listę zobić z dniami:

 

Piątek ok godz 17:                       Sobota: 

1. ArU                                          1. ... 

2. ...                                             2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek:
1. ArU
2. Ryś 13
3. 19SeBa93

Sobota:
1. DaroZX
2. Scorpion85
3. Drzewo
4. ben10

5. BASTEK 

6. Accord

7. Jaguś

8. Malutka

 

 Pozwoliłem sobie dodać pare osób które jadą i nie ma gadania :D

Jutro dzwonie w sprawie noclegów.

Wstępnie wyjazd w sobote o godz. 9. spod shella przy sillesi w Kato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę przynudzać, ewentualnie mędzić :/ ale wiecie co ? dziś byłam nad Chechłem i tak sobie pomyślałam, że fajnie by było nająć od piątku do niedzieli domki i stosunkowo niewielkim kosztem można by było zrobić "zlot" niekoniecznie udając się w tym celu około 300 km w jedną stronę. przy okazji można skorzystać z pięknej pogody, poleżakować, pokąpać się etc. a wieczorkiem urządzić bibę :D wyszłoby na to samo jak nie lepiej :P

 

ale to tak rzucam luźno temat do przemyśleń :unsure:

 

w swoim gronie, pewnie więcej osób by się pisało ze względu choćby na koszty no i nikt nic nie "zgubi"

 

same plusy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę przynudzać, ewentualnie mędzić :/ ale wiecie co ? dziś byłam nad Chechłem i tak sobie pomyślałam, że fajnie by było nająć od piątku do niedzieli domki i stosunkowo niewielkim kosztem można by było zrobić "zlot" niekoniecznie udając się w tym celu około 300 km w jedną stronę. przy okazji można skorzystać z pięknej pogody, poleżakować, pokąpać się etc. a wieczorkiem urządzić bibę :D wyszłoby na to samo jak nie lepiej :P

 

ale to tak rzucam luźno temat do przemyśleń :unsure:

To można zorganizować w każdy weekend, ten zlot jest raz do roku i napewno go nie zamienia na wypad nad Chechło :D

Ten temat tylko dotyczy Zlotu w Zieleńcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można zorganizować w każdy weekend, ten zlot jest raz do roku i napewno go nie zamienia na wypad nad Chechło :D

Ten temat tylko dotyczy Zlotu w Zieleńcu ;)

 

Dokładnie tak :) Po drugie znam miejsca znacznie lepsze na plażing i kąpieling niż Chechło. Niemniej jednak rozumiem niektóre argumenty tej dziewczyny, w szczególności aspekt finansowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak :) Po drugie znam miejsca znacznie lepsze na plażing i kąpieling niż Chechło. Niemniej jednak rozumiem niektóre argumenty tej dziewczyny, w szczególności aspekt finansowy. 

 

Chechło podałam jako przykład.  

 

wiesz nie każdego stać na to, żeby jechać na zlot 300 km. można te złocisze spożytkować w inny sposób ale to tylko moje prywatne zdanie.

 

Michał jakiej "tej dziewczyny" ? zapomniałeś jak mam na imię ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chechło podałam jako przykład.  

 

wiesz nie każdego stać na to, żeby jechać na zlot 300 km. można te złocisze spożytkować i inny sposób ale to tylko moje prywatne zdanie.

 

Dlatego kobieto napisałem, że rozumiem twoje argumenty.. Nie każdy śpi na poduszcze wypchanej kasą, zresztą ja też, ale to kwestia wyboru - ewentualnie odpuszczenia pewnych tematów, aby zaoszczędzić na ten konkretny. Kwestia priorytetów. Twój pomysł nie jest pozbawiony sensu i w innych okolicznościach miałby szansę powodzenia. 

 

PS: Bastek nie bądź już takim modem. Temat ma główną oś wokół kręci się wiele tematów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.