Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Namiary do firm zajmujących sie sprowadzaniem motocykli (pewnych)


MichaelloEs

Rekomendowane odpowiedzi

http://bigbikes.otomoto.pl/motocykle-i-quady

 

W tym roku kupowałam u nich kruszynkę w bardzo dobrym stanie, jedynie oponki do wymiany miałam i przerywacz ;) najlepiej weź mechanika na oględziny np. danvielda akurat jest z Twoich okolic (też akurat go brałam, dzięki niemu dość zeszli mi z ceny bo zauważył niestaranne pomalowanie ogona - ale to widzi oko osoby co kapke zna się na malowaniu itp., ja tego nie zauważyłam w pierwszym momencie), słuch i wzrok ma nieoceniony :) Motocykle są tam w miarę dobrym stanie tylko trzeba się poprzyglądać :) obsługa jest miła, cenę zawsze można negocjować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dwie firmy, funkcjonujące na rynku już kawałek czasu i jeszcze nie słyszałem złej opinii, o sprzętach tam zakupionych.

Ceny może wyższe niż rynkowe, ale uważam że warto rozważyć kupno motocykla w tych firmach.

www.moto-top.pl

www.promex.rybnik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś potwierdzam dobrą opinię o Moto Olkusz na Wiejskiej 4 w Olkuszu. Sprzęt kupiony spisywał się przez wiele lat bez najmniejszeego zarzutu. Ostatnio rozglądam się za motocyklem i porządnie wygląda oferta  osoby handlującej z Bukowna - ED MOTO 

 

http://www.edmoto.pl/

 

Przeglądałem fora i nie natknąłem się na żaden negatywny komentarz, a było ich sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić i polecić, podobnie jak starzy bywalcy forum. 

 
PROMEX, ul. Lipowa 60, Rybnik. 
 

www.promex.rybnik.pl,

 

http://www.promex.rybnik.pl/index.php?wybor=2&id=100

 

 

Zakupiłem tam 4 sprzęty i byłem w 100% zadowolony; pewnie kupiłbym kolejne, gdyby nie emigracja, ale takie życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że jest kilka salonów motocyklowych w aglomeracji śląskiej, które stawiają na jakość i zadowolenie klienta. To raczej niespotykane w tych czasach. Skutkuje to zapewne coraz większym zainteresowaniem klientów sprzętami sprowadzanymi przez takie wyspecjalizowane salony.

Kilku moich znajomych na przestrzeni kilku zaledwie miesięcy skorzystało właśnie z usług takich firm. Za każdym razem były to udane zakupy. 

Dlatego z czystym sumieniem można polecić taką formę zakupu motocykla tym, którym zależy na dobrym stanie technicznym zakupionego motocykla. Jak już wielu potwierdziło, ceny nie są może "okazyjne" (bo okazji na rynku tak na prawdę nie ma), ale za to mamy gwarancję, że sprowadzone motocykle były "prześwietlone" przez znawców tematu. Dzięki temu przesiewowi, do wyboru dostajemy sprawdzone maszyny. Ja kolejny motocykl na pewno kupię w jednym z powyższych salonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zadowolony klient to najlepsza reklama. Dlatego warto mieć swoich zaufanych sprzedawców. 

 

W Promexie nie było problemu z zostawieniem kolejnych sprzętów w rozliczeniu. Właściciel osobiście te sprzęty sprowadzał, serwisował, dlatego bez problemu brał te sprzęty w komis, a ja za dopłatą mogłem wyjechać na nowym sprzęcie. Pewnie to kwestia zaufania - bo sam wiedział, co w każdym sprzęcie grało. 

 

Znajomy też był zadowolony - Motor Tomek z Katowic. http://www.tomekmotor.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bigbikes.otomoto.pl/motocykle-i-quady

 

W tym roku kupowałam u nich kruszynkę w bardzo dobrym stanie, jedynie oponki do wymiany miałam i przerywacz ;) najlepiej weź mechanika na oględziny np. danvielda akurat jest z Twoich okolic (też akurat go brałam, dzięki niemu dość zeszli mi z ceny bo zauważył niestaranne pomalowanie ogona - ale to widzi oko osoby co kapke zna się na malowaniu itp., ja tego nie zauważyłam w pierwszym momencie), słuch i wzrok ma nieoceniony :) Motocykle są tam w miarę dobrym stanie tylko trzeba się poprzyglądać :) obsługa jest miła, cenę zawsze można negocjować 

na ta firmę trzeba brać też namiary bo w ofercie mają motocykle których fizycznie nie ma na stanie.Np Yamaha FJR 1300 widnieje u nich od stycznia,ale jak podjechałem to się zdziwiłem:) Dobrze nie mam tam daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nfs - nie bardzo wiem, o kim, albo o czym piszesz. 

 

Cena - to zawsze sprawa umowna, ale wynika z matematyki. Dobry sprzęt, zadbany i serwisowany - sprowadzony z Zachodu - z pewnością będzie miał wyższą cenę niż na allegro. Tam nikt nie odda za darmo dla zasady. Do tego dochodzi transport, tłumaczenia, koszty i marża handlarza, a to robi cenę.

 

Zerknij na ebay.de, albo mobile.de i zerknij, po ile stoją motocykle na zachodzie. Bo w Austrii, to ceny są wyższe niż w samych Niemczech. Ale jakoś do Polski Austriacy i Niemcy nie jadą po te polskie, idealne motocykle, chociaż prawie wszystkie są od emeryta, jeżdżącego turystycznie i z przebiegiem 29-36 tys. km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nfs - nie bardzo wiem, o kim, albo o czym piszesz. 

 

Cena - to zawsze sprawa umowna, ale wynika z matematyki. Dobry sprzęt, zadbany i serwisowany - sprowadzony z Zachodu - z pewnością będzie miał wyższą cenę niż na allegro. Tam nikt nie odda za darmo dla zasady. Do tego dochodzi transport, tłumaczenia, koszty i marża handlarza, a to robi cenę.

 

Zerknij na ebay.de, albo mobile.de i zerknij, po ile stoją motocykle na zachodzie. Bo w Austrii, to ceny są wyższe niż w samych Niemczech. Ale jakoś do Polski Austriacy i Niemcy nie jadą po te polskie, idealne motocykle, chociaż prawie wszystkie są od emeryta, jeżdżącego turystycznie i z przebiegiem 29-36 tys. km.

Święta prawda!!

U nas jest dziki zachód. A jak ja mowię w podobnych tematach, że naprawdę zadbane moto powinno mieć książkę serwisową z wpisami przynajmniej na okres gwarancji to mi większość odpisuje, że głupoty gadam bo książke można jaką chce załatwić z alledrogo.

Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda!!

U nas jest dziki zachód. A jak ja mowię w podobnych tematach, że naprawdę zadbane moto powinno mieć książkę serwisową z wpisami przynajmniej na okres gwarancji to mi większość odpisuje, że głupoty gadam bo książke można jaką chce załatwić z alledrogo.

Ręce opadają...

Widzę, że moja wypowiedź nie daje ci spokoju.(Czyżbyś szukał książki serwisowej na allegro? :lol: Ręcę opadają :lol: )  Pewnie dlatego, że było w niej wiele prawdy, tylko nie podanej tak jakbyś chciał. Raczej nie dotrze ona do Ciebie, bo o pewnych rzeczach związanych z przywożeniem pojazdów mechanicznych i procedurach naprawy i sprzedaży ich u nas w kraju, jako idealne, z wymarzoną książką serwisową, podpisaną przez Gintera Rosta, prawdopodobnie nie masz zielonego pojęcia. :D

G*wno zjadasz i g*wnem zaśmiecasz tematy.

Akurat tak się składa, że gdy po zmianie ustroju w naszym pięknym kraju, rynek zaczęły zalewać samochody oraz motocykle przywożone z zachodu(a przyjeżdżały jeszcze przed tym faktem),to miałem okazję przez długi czas, uczestniczyć(na początku jako zasmarkany, niczego nieświadomy obserwator) w procesie wprowadzania dobrobytu w naszym społeczeństwie :lol: Jakbyś widział, jakie cuda i korytarze dostępowe ma ta branża, to by ci g*ówno bokiem w d*pie stanęło 

Więc skończ już za przeproszeniem pie*dolić takie wyidealizowane głupoty, bo ręce opadają.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moja wypowiedź nie daje ci spokoju.(Czyżbyś szukał książki serwisowej na allegro? :lol: Ręcę opadają :lol: )  Pewnie dlatego, że było w niej wiele prawdy, tylko nie podanej tak jakbyś chciał. Raczej nie dotrze ona do Ciebie, bo o pewnych rzeczach związanych z przywożeniem pojazdów mechanicznych i procedurach naprawy i sprzedaży ich u nas w kraju, jako idealne, z wymarzoną książką serwisową, podpisaną przez Gintera Rosta, prawdopodobnie nie masz zielonego pojęcia. :D

G*wno zjadasz i g*wnem zaśmiecasz tematy.

Akurat tak się składa, że gdy po zmianie ustroju w naszym pięknym kraju, rynek zaczęły zalewać samochody oraz motocykle przywożone z zachodu(a przyjeżdżały jeszcze przed tym faktem),to miałem okazję przez długi czas, uczestniczyć(na początku jako zasmarkany, niczego nieświadomy obserwator) w procesie wprowadzania dobrobytu w naszym społeczeństwie :lol: Jakbyś widział, jakie cuda i korytarze dostępowe ma ta branża, to by ci g*ówno bokiem w d*pie stanęło 

Więc skończ już za przeproszeniem pie*dolić takie wyidealizowane głupoty, bo ręce opadają.......

Matko, człowieku co ty bierzesz!!!!!!!!

Jaka Twoja wypowiedź????

Czytaj ze zrozumieniem, a potem sam się babraj w swoim g...nie i nie obrażaj innych!!!

Jaka Twoja wypowiedź???

Mnie chodziło oo cytowana wypowiedź w kontekście tego, że za granicami są wyższe ceny pojazdów - to taka wersja dla 5-latków :)

No właśnie, rece opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że nadal pijesz do mojej wypowiedzi z innego wątku....

Wczoraj nawąchałem się trochę lakierów, to mi ciśnienie podskoczyło i niepotrzebnie się uniosłem :)

W takim razie przepraszam i zwracam honor.

Sława!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.