Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio stałem przed takim samym dylematem. Właściwie moja żona.

Myśleliśmy nad budżetowym, w miarę przyzwoitym garnkiem i wybór początkowo padł na HJC i Caberga chyba V2R.

Niestety nie spodobała mi się jakość wyściółki, która wydała mi się kiepsko wykonana.

Materiał sprawiał wrażenie taniej taniości :lol:  i do tego szybko wygniatającego się, miejscami marszczącego się, jakby był jego nadmiar.

Po założeniu na banię, faktycznie czuć było, że poddaje się maksymalnie.Wrażenie jakby skorupa spoczywała na głowie bez udziału wyściółki.

Blenda za jasna w/g mnie.

Odpuściliśmy, bo było jeszcze kilka detali, które nam nie odpowiadały.

Caberg całkiem całkiem, ale skrzypiał w rękach  ^_^

Mieliśmy okazję przejechać się w tych kaskach. Jak dla mnie głośność, a właściwie natężenie "świstów" i przewiewność tego kasku sprawiły,że podziękowaliśmy Cabergowi.

 

Wybraliśmy Sharka S700 z blendą w jednobarwnym malowaniu.

Moim zdaniem kask wykonany zdecydowanie lepiej niż TR-1, lepsza blenda.

Żona nie narzeka. Co prawda na Bandicie przyjmuje mniej turbulencji i zawirowań powietrza niż na Caponordzie, dlatego też spokojnie mogę sypać z żoną 180-200km/h i nie jęczy, że coś nie tak :lol:

Uznaję że dokonała dobrego wyboru.

Ja zbieram na S900 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam is-16 ,myślę,że jest dość podobny:

-słaba blenda trochę

-słaba wentylacja

innych minusów nie zauważyłem-po dwóch sezonach nie odbiega dużo od nowego wyglądu.Ogólnie fajne wyposażenie jak na tą cenę i kupiłbym go jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie b. podoba jej się malowanie - te srebrne to jakiś ni to brokat czy cuś, ale się świeci :)

 

Z 'wad' zauważyłem jedynie to, że blenda uderza w nos przy opuszczaniu - muszę się przyjrzeć, czy mechanizm da się podregulować trochę.

 

No i chyba trzeba będzie dokupić osłonę podbródka i nosa albo pinlock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.