Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy i okolice :)


Mateusz Wawrzusiak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w sumie tez bym się pisał na całodniowy wypad (Orle Gniazda)- właśnie dostałem zgodę od żony :)
Tylko tak, jadę na takie coś pierwszy raz więc prosiłbym o porady co i ile wziąć (kasiora i inne pierdoły), czas trwania takiego wypadu no i oczywiście speed. Proponuję może stworzyć wstępną listę.
Pozwolę sobie zacząć i wpisać osoby.

1) DubStrike (pomysłodawca)
2) komahomi

3) *IRO*

4) małaMI

 

po cichu liczę na Łukasza (luki85)  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez bym się pisał na całodniowy wypad (Orle Gniazda)- właśnie dostałem zgodę od żony :)

Tylko tak, jadę na takie coś pierwszy raz więc prosiłbym o porady co i ile wziąć (kasiora i inne pierdoły), czas trwania takiego wypadu no i oczywiście speed. Proponuję może stworzyć wstępną listę.

Pozwolę sobie zacząć i wpisać osoby.

1) DubStrike (pomysłodawca)

2) komahomi

3) *IRO*

4) małaMI

 

po cichu liczę na Łukasza (luki85)  :ph34r:

 

 

Czas trwania zależny od tego ile punktów będziemy chcieli zwiedzić, nie wszyscy pewnie będą chcieli zwiedzać zamki czy coś. Można wybrać kilka pewnych do odwiedzin, mi właściwie wszystko lotto : ) http://www.traseo.pl/trasa/szlakiem-orlich-gniazd-motocyklem - orientacyjnie coś takiego. Wszystko wrzucę w nawigacje i jeśli sprzęt ogarnie, to bez problemu dojedziemy. Fundusz - warto coś ze sobą mieć, ale wszystko zależy od własnego zapotrzebowania(jedzenie, picie, atrakcje). Prędkość się dostosuje, na pewno nie mam zamiaru latać, zwykły i spokojny przejazd. Powrót na trasie optymalnej -  do miejsca, z którego każdy dojedzie do domu, czyli najpewniej Bieruń/Tychy. 

 

Sprawdzałem pogodę długoterminową i sobota wygląda naprawdę nieźle, chyba jakiś dar od budżiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba i ja nie stawię się na linii startu tej wycieczki:( Właśnie jestem w pracy i dowiedziałem się, że od jutra po 12h będziemy siedzieć w pracy bo uruchamiamy nowy projekt. Tak na 100% będę wszystko wiedział w piątek rano, więc jeszcze tli się nadzieja. Pewnie taki wypad będzie jeszcze nie raz to nie dam się namówić na pracę, na marginesie od 21 lipca mam urlop 2 tygodnie, więc może w tym czasie ktoś coś zorganizuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.