Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy i okolice :)


Mateusz Wawrzusiak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam francuza, bo płaski to chyba 36 musi być, a takich to jeszcze nie widziałem i komplet płaskich ale to byś musiał na tychy podjechać - w sobotę będę w garażu. 

Lukiego masz w bieruniu, a narzędzia też posiada :)

A i właśnie płyn i klocki chcę wymienić sam :-P Nie jest to trudne, ,a będę miał satysfakcje, chociaż przydałby mi się ktoś kto to zna i skontroluje temat - boję się, że nie odpowietrzę prawidłowo układu i będzie klops :(

Powiem to jest bardzo proste tak samo jak w samochodzie;) z wyminą z klockami też. :) panowie z 5 kluczyków trochę chęci 0.5 l płynu hamulcowego. ;) i gitara no 2 piwka dla smaku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem to jest bardzo proste tak samo jak w samochodzie;) z wyminą z klockami też. :) panowie z 5 kluczyków trochę chęci 0.5 l płynu hamulcowego. ;) i gitara no 2 piwka dla smaku ;)

 

No tak mi się właśnie też wydaje, zestaw do wyciągnięcia płynu zrobię z strzykawki i rurki...później na zaworku trzeba cały chyba spuścić, zalać nowym i pompować tak długo aż zacznie wylatywać płyn, co nie? 

 

Jakie klocki hamulcowe polecacie i czym można umyć zaciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Budzimy się powoli po 'zimie' :) Jak ktoś ma ochotę śmigać w jakiś cieplejszy dzień - około 8-10stC, to dajcie znać. My śmigaliśmy nawet przez ostatnie trzy miesiące, ale było to dosyć wymagające i nie zawsze komfortowe :)

Jeśli chodzi o plany to na pewno będziemy chcieli dużą grupą jechać na Częstochowę oraz zapraszamy na motoserce w Pszczynie. Będziemy się zbierali przed imprezą w Tychach, żeby potem duża grupą wbić się na rynek Pszczyny :)

Piszcie PW, albo sms na 693 536 360.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro - sobota, zbieramy się około 12.30 z Pszczyny. Koło 13 zgarniamy Tychy i jedziemy do Kato na Szopienice. Tam umówiliśmy się już ze znajomymi z Supermototrols, pogadamy chwile, a później pewnie wg. ustaleń na miejscu wyznaczymy sobie jakąś traskę do przejechania. Jak ktoś ma ochotę to piszcie na pw albo kom 693536360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tychy zgarniamy o 13 z BP przy browarze, turlamy się na 5 sportów i 3 sm na szopienice. Tam dołącza do naszych sm dołącza ekipa SMT, a my polecimy sobie pewnie gdzieś pojeździć :)
W niedziele chyba dołączymy się do ekipy z Rybnika, jak ktoś ma ochotę to dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.