Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prezent "motocyklowy"


windu

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o takiej koszulce jako takim małym upominku dla dziewczyny aby ją nieco "zarazić" klimatem motocykli: http://www.forbiker24.pl/special-for-girls/886-c001b-loud-pipes-save-lives.html (celem ostatecznym jest przekonanie jej do wspólnej wyprawy bo na dzien dzisiejszy nieco boi się jeździć, chociaż przełamała już strach na tyle żeby wgl wsiąść na motor :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że może się poczuć lekko 'naciskana' i nie będzie zadowolona z takiego prezentu.

To trochę tak jakbyś ją gdzieś wywiózł i powiedział, że wraca albo na moto albo pieszo XYZ km :)

Zgadzam się z poprzednikiem, ciężko jest kogoś uszczęśliwić kiedy ta osoba po prostu nie chce/ ma jakieś opory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinieneś zabrać ją na jakiś lokalny zlocik albo w miejsce nieformalnych spotkań większej grupy motocyklistów. Ja moja drugą połówkę zabrałem na taki zlocik, wprawdzie byliśmy tam samochodem, ale w myśl zasady kropla draży skałę... przyniosło zamierzony efekt.

Kiedyś jeździła ze mną dość często, ale po przykrej przygodzie jaką wspólnie mieliśmy też się boi. Nie chcę naciskać, ale widzę że im więcej "pozytywnych emocji" z takich właśnie miejsc tym większa szansa na powrót do wspólnego podróżowania :)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wybaczcie panowie, ale gdybym chciał zrobić profil i post pod reklamę to z pewnością wpisałbym sobie fejkową lokalizację na chybił trafił jakieś śląskie miasto ;p zapytałem tutaj bo mam znajomych motocyklistów ze śląska jak i sam "u was" często przebywam.

 

Nie chce uszczęśliwiać na siłę tylko przekonac, że to nic strasznego :) żaden ścigacz, a fajny krążownik szos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, ale jeszcze zależy czym gość chce panne wozić!! Bo jak na jakimś ścigu to się nie dziwie, że laska nie ma ochoty siadać na tą podpaske zwaną siedzeniem, wypinać tyłek i kolanami uszy przytykać :)

Racja komicznie to wygląda. Nie ukrywam, że większość damskich tyłków fajnie wygląda w takiej pozycji, ale tym zalety takiego podróżowania się kończą.

 

Powracając do tematu kup jej bardziej coś stonowanego, wyciszonego np. http://www.webkupiec.pl/a/lista_produktow/idx/6041219/mot/Haftowane_tkaniny/lista_produktow.htm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.