Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Route 66 - West Coast


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Hej. Przepraszam ale nie zaglądałem dłuższy czas tutaj. Co do kosztów to w moim przypadku z różnych powodów koszty nie były typowe, jednak jesli chciałbys liczyć z wynajęciem moto - którego ja nie wynajmowałem - to na m-c sa to spore kwoty. Sam moto to przcietnie $130 /dzień x 30 dni juz masz prawie $4000. Na tak długą wyprawę warto rozważyć zakup moto. Na 2 tyg wynajem ma juz wiekszy sens.

 

Do stałych kosztów dolicz noclegi $35-42 w małych miejscowościach i podrzędnych motelikach lub sieciowych 6Motel  $48-$55 w wiekszych miastach - sieciowy 8 Motel. Wyżywienie jesli nie żywisz się w knajpach ale robisz zakupy w marketach $15- $20 /dzień ale jak tu nie zajrzeć do  jakiś czas do  Pubu np.  Iron Hog w Oro Grande - Własnie zdalem sobie sprawę że nie zrobiłem wpisu na Kronikach Motocyklowych z tamtejszego browarka ...chyba niejednego ...nie pamietam specjalnie ilości(!) Paliwo w granicach średnio $3,3/galon =3,75 l= ok. 3 zł/l. To podstawowe koszty nie uwzgledniajace sprzętu, wejściówek do parków i inych atrakcji. Jesli masz jeszcze jakies pytania do chętnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia krótkich ruchomych obrazków z trasy - chopper_smilie.gif - tym razem Oklahoma i m.in. miejsce w którym dokonano w 1995 r zamachu bombowego na budynek federalny. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=220857431444185&id=478773095509832

 

Jeśli filmiki są interesujące to POLUB ić post i samą stronę Kroniki Motocyklowe (!)  :D bo będą kolejne :D

 

 

PS. Ponieważ dostaje takie pytania informuję, że do oglądania Kronik Motocyklowych nie trzeba mieć konta na FB ale do polubienia i wpisywania komentarzy tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pogoda nie sprzyja pada.gif więc zapraszam do siebie w cieplejsze regiony chopper_smilie.gif icon_mrgreen.gif

Przy browarku - w końcu dzisiaj Dzień Św. Patryka - dobrze sie oglada zdrowko2.gif    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=227794647417130&id=478773095509832&stream_ref=5

Nie zapomnieć o polubieniu strony icon_mrgreen.gif . Z góry dzieki uklon2.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzieki. Tu następny.

Gdzie sa mojej jajka .....???   :D:D

 https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=636642613056212&id=478773095509832

 

Wileka prośba. Ponieważ planuje nastepną wyprawę potrzebuję Lajków dla mojego Funpage'a na fejsie. Pomoże to mi w organizacji i byc może pozyskaniu wsparcia dla wyprawy.

Jesli macie fejsa, to Lajkujcie u udostępniajcie na swoich wall' ach.  Z góry wielkie Dzięki. Zrewanzuję sie kolejnymi relacjami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.