Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SUzuki GSF 600-przerywa i gaśnie.


Mike_82

Rekomendowane odpowiedzi

Bandit tydzień temu odebrany z serwisu. Wszystko sprawdzone (świece,kable, olej itd)i w porządku.

Wykonałem potem ok 100 km bez problemu. Dziś po 7 km, pod pracą, zaczął tracić moc,leciutko przerywać i w efekcie zgasł. Po pracy znowu to samo. Kilka km,odczuwalny brak mocy podczas redukcji i próby przyśpieszenia, przerywanie i po 300 m zgasł. Po 3 minutach odpalił,przejechałem na próbe 4 km i ta sama historia. Odpalił za którymś razem i tylko na ssaniu(choć silnik ciepły).

Zanim wróce do serwisu, chciałem zapytać kogoś(kto miał cos podobnego) o rade. Może to jakaś pierdoła,którą można zlokalizować samemu.

Thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał przy baku, kranik, wężyk podciśnienia zgięty, lipna waha coś w tym stylu. Bo z twojego opisu to tak jakby benzyny nie dostawał, spróbuj dać karanik na PRI zobaczysz czy pomoże. Tylko czasem nie zostawiaj tak moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się z ojcem zastanawiałem nad paliwem, tankowałem ostatnio 95 na Orlenie. Słyszałem,że komuś ( z forum) po wizycie na Orlenie moc zaczęła spadać. Jednak czy możliwe, że paliwo wywoła takie zamulenia , że motor zgaśnie?? Poprzednie maszyny tankowałem byle gdzie ("u pana Romana w stodole") i takich akcji nie doświadczyłem. Zobacze wężyki i kranik jak mówiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys mialem bandziora i zrobil sie problem.. moto odpalalo chodzilo kilka minut rowno pozniej tylko 2 gary okazalo sie zarabane sitko od kraniku .zdjemij zbiornik .. od spodu masz kranik odkrec go od zbiornika . Znajduje sie tam sitko dobrze je przemyj odpowienim preparatem ewentualnie benzyna czysta  i spr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógł tez ruszyc syf i pozatykał Ci dysze lub nad zaw iglicowym masz sitko (niektóre modele nie mają) więc zatkało gniazda zaworków iglicowych.
Dlaczego pali na ssaniu? Bo ssanie zawsze ciągnie inna dysza w wielu modelach z samego dna gaźnika - a tam zawsze cos jest wachy:)
Gdyby był zalewany nie zapaliłby na ssaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Dlaczego pali na ssaniu? Bo ssanie zawsze ciągnie inna dysza w wielu modelach z samego dna gaźnika - a tam zawsze cos jest wachy:)

Gdyby był zalewany nie zapaliłby na ssaniu.

O widzisz. O tym nie widziałem:) Człowiek sie uczy całe życie. Zrobimy jak mówiliście. Napisze co było nie teges.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jaka jest rezerwa w Bandicie?? :D6,7 litrów??  Jechałem dziś do serwisu (ta sama droga jak do pracy) i w identycznym miejscu mi zaczał gasnąć. :mellow: Jak go w końcu dotoczyłem,spocony jak świnia, facet odpalił do z RES bez problemu i gada:" A może ty benzyny masz mało"- ścieło mnie z nóg to pytanie. Na oko ok połowa baku . Bak ma 19 litrów, więc z 8 może być...ale wstyd byłby jakby to rezerwa :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.