Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CB 1000 R


mirksonek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki!

Dodam tylko, że sprzęt został zakupiony tuż po tym jak się załamałem wycieczką ponad 600 km (w dwie strony) na oględziny tego motocykla: http://www.motocykle.slask.pl/topic/107296-uwagatrupmina/?p=739797

 

Byłem tak załamany, że mało brakło, a już darowałbym sobie poszukiwania na jakiś czas... dzięki koledze udało się jeszcze tego samego dnia zakupić sprzęcik uwieczniony na zdjęciach powyżej :)

 

Do zobaczenia na drogach Śląska i Małopolski no i może kilku innych województw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na pw z ciekawości ile zapłaciłeś za niego.
Sam się nad nim zastanawiałem, jak dobrze pamiętam to stał w Alwerii z przebiegiem coś ok 4 tyś z polskiego salonu lecz bez ABS.
Ja się wahałem bo jeszcze miałem jedną z 2011 na oku, ale generalnie dla tego że cały czas mi K1300r chodzi po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na pw z ciekawości ile zapłaciłeś za niego.

Sam się nad nim zastanawiałem, jak dobrze pamiętam to stał w Alwerii z przebiegiem coś ok 4 tyś z polskiego salonu lecz bez ABS.

Ja się wahałem bo jeszcze miałem jedną z 2011 na oku, ale generalnie dla tego że cały czas mi K1300r chodzi po głowie.

 

Info na PW poszło.

Dokładnie te ten sam egzemplarz.  Alternatywnie poszukiwałem jeszcze Z1000, ale jednak wybór padł na CB1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witajcie, przepraszam, że nie odpisywałem Wam w tym temacie.

 

Generalnie owiewka to rzecz niezbędna. Bardzo dobrze chroni przed wiatrem mniej więcej do granicy szyji (przy sylwetce dość wyprostowanej), przy prędkościach ok 180+ trzeba się przytulić do motoykla, bo głowę chce urwać :D

 

Sam motocykl sprawuje się bezawaryjnie. Jestem z niego bardzo zadowolony. :wub:

Z przykrością muszę jednak ogłosić, że obecnie jest na sprzedaż :( Zmieniam miejsce zamieszkania, w związku z czym potrzebuję gotówkę.

 

Wczoraj wystawiłem go na otomoto, gdzie mozecie zobaczyć więcej zdjęć.

 

http://otomoto.pl/honda-cb-1000r-ogloszenie-prywatne-M4036775.html

 

PS - liczę jeszcze na to, że może w między czasie wymyślę inny sposób na zdobycie gotówki... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.