Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Śląsk>Mazury>Wybrzeże>Śląsk (sierpień)


Misiek_

Rekomendowane odpowiedzi

W tegoroczne lato chce rzucić się na taką trasę   http://goo.gl/maps/FPyRZ

 

Najpierw miałem jechać sam, ale zabieram ze sobą znajomych.

 

Plan jest taki:

Trasa jest zaplanowana na 3 dni, a mianowicie:

-piątkowy poranek wyjazd > celem jest obóz we wsi Doba na mazurach, tam również będzie pierwszy nasz nocleg. ( Obóz jest organizowany przez MOSiR Rybnik i jest dla dzieciaków z domów dziecka i z rodzin biedniejszych, więc mam nadzieję, że będzie to dla nich również dość ciekawe wydarzenie przyjazd kilku motongów na obóz)

 >około 660km

 

-sobota rano wyjazd > cel dojechać na Hel, z Helu dojechać do Dziwnówka ( lub gdzieś w tamte okolice) trzymając się drogi jak najbliżej morza, gdzieś w tych okolicach planuje nocleg ( tutaj pytanie czy znacie jakieś tanie i w miarę bezpiecznie miejsca gdzie można przenocować i zostawić moto? )

 >około 670km

 

-niedziela wcześnie rano wyjazd > cel Świebodzin ( pamiątkowe foto przy posągu^^) i następnie już ciśniemy w kierunku domu.

 >około 640km

 

Nie jest to trasa nastawiona na wielką turystykę, zwiedzanie itp.   Chodzi mi o to by po prostu dojechać do celu.  Jednak fajnie by było jakby trasa była atrakcyjna widokowo. Bo wiadomo gdzieś po trasie szybki postój na jakieś pamiątkowe foto trzeba zrobić :)

 

 

Proszę o wszelkie rady i sugestie odnośnie przebiegu trasy, jak i tego co warto mieć ze sobą w takie podróży.

 

Może znajdzie się jakaś dobroduszna osoba, która by nas przenocowała gdzieś na pomorzu za flaszke :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę dużo jak na 3 dni...
ja chyba dojadę do Doby i pokręcę się po Mazurach, ewentualnie Hel, bo jak już zrobić tyle km to i pooglądać trochę, tym bardziej, że z tej strony polskiego wybrzeża jeszcze nie byłam :P
Kilku znajomych, tzn ile moto pojedzie?

Ja myślałam żeby wyjechać 15 sierpnia - czwartek (tj święto więc wolne od pracy) i wracać w niedzielę lub poniedziałek, więc trasa na 4/5 dni.
Nie wiem, jeszcze trochę czasu zostało więc można się zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ty, Grześ i ja ;p

 

jak 15 jest wolne to można pokombinować ;)

 

czasu jest multum więc będziemy gadać :P   Monia na te pizze trza sie zgadac ;p

 

i ja! :P

 

Misiek_ ty diable toż to 666km dziennie :D

Pomysł ciekawy, ale popieram Monikę. 3 dni na taką traskę to trochę sporo.

Myślę, że w tym czasie skupiłbym się na samych mazurach, albo na samym pomorzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sporo :huh: po pierwszym dniu będziesz miał dosyć :lol: w drugim nawet nie pomyślisz by wsiąść, gdzie trzeci ? i do tej trasy dołóż sobie jeszcze trochę km. bo te 1998km napewno nie wyjdzie.

3 dni to stanowczo za mało, 5 w sam raz ale bez turystyki oczywiście bo będziesz myślał tylko gdzie się uwalić na plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja! :P

 

Misiek_ ty diable toż to 666km dziennie :D

Pomysł ciekawy, ale popieram Monikę. 3 dni na taką traskę to trochę sporo.

Myślę, że w tym czasie skupiłbym się na samych mazurach, albo na samym pomorzu

o  kto to się pojawił? a Grzes skarzył, ze w tym sezonie chyba nie wyjedziesz :P

Misiek_ stanowczo 3 dni to za malo, tyłek mi odpadnie po zrobieniu ponad 600km dziennie, a do tego starość nie radość i kregosłup tez juz troche boli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzosz Monia przesadzosz :P

 

a czemu Ostro by mial nie wyjechac ?  czegos niewiem ?

 

o  kto to się pojawił? a Grzes skarzył, ze w tym sezonie chyba nie wyjedziesz :P

Misiek_ stanowczo 3 dni to za malo, tyłek mi odpadnie po zrobieniu ponad 600km dziennie, a do tego starość nie radość i kregosłup tez juz troche boli :P

 

To pewnie dlatego, że Grześ jeździ kiedy ja nie mogę i odwrotnie...

 

Ale w takim razie ostatnio go usatysfakcjonowałem jazdą :D

 

Weekend w zapowiedziach deszczowy - ale bądźmy czujni i jedźmy gdzieś wreszcie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ty, Grześ i ja ;p

 

jak 15 jest wolne to można pokombinować ;)

 

czasu jest multum więc będziemy gadać :P   Monia na te pizze trza sie zgadac ;p

Kurde pogubiłem się!! To o mnie mowa:P Nie paqmietam abym sie pisał na ta wyprawę, ale pomysle!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie wciagnęliśmy Ciebie w nasz spisek (ale planujemy :P)

weekend deszczowy a dzisiaj Złota Kaczka albo Jesenik :)

 

a ja do roboty ;/

Ja tez wybieram sie na Kaczkę, ale dopiero dzisiaj po 22 30 ( do 22 pracuje :/ ) lub jutro zaraz z rana. Niestety od jutra podobno ulewy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.