Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor motocyklowy w okolicy

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje wrażenia. Fajnie sie smigalo i warto pojechać pocwiczyc, wyczuć kiedy motor będzie wynosić, obadac gdzie jest granica:) byłem tam jakiś czas, smignolem sie na gokardzie za 20zl i dyszke zapłaciłem za posmiganie. Gdybym nie jechał sam to było by lepiej:)

dobry jesteś, daleko mi do takiej jazdy, w ogóle daleko mi do kolana. A byłem troche po 11 zobaczyć czy ktoś jeździ (z drogi ) i nikogo nie widziałem potem ok godzine później i też.

PS. Jeśli następnym razem będziesz pisz dokładnie o której to przyjade zobaczyć bo niezły wymiatacz z ciebie, (widziałem też filmik "niedzielne winklowanie" - brak mi słów)

Ja niestety muszę sprzedać mojego gsxr tak że muszę go trochę pooszczędzać. Ale za lotniskiem udało mi się opony pozamykać ;) Trochę wkurzający jest uskok na środkowym zakręcie jadąc w stronę lotniska, kiedyś zrobiło mi się tam trochę gorąco 

• 3 months later...

Gadałem z właścicielem który powiedział że kiedyś załatwił pozwolenie na jazdę motocyklami ale panem dzwoniącym na straż miejska okazał się radny miasta który odpowiednio zadziałał. Zatem jutro z rana jadę pojeździć pod domem radnego ;p 

A tak na poważnie ktoś wspominał że jest tor RC w rudzie śląskie, na kolberga 32 i tam jutro pojadę. Jak macie ochotę pośmigać będę od 10.

• 1 year later...

Kisielin, Radom - to masz dwa tory, ale mam pytanie: buty masz? :D Kombi itp? :D Bo wiesz, nie wiem czy ktoś Cię tam w adidaskach puści :D

Jakie ceny bo o to się głównie rozchodzi, bo nie wybombie 500zł by sobie po torze pojeździć, a o strój się nie martw ;)

Radom po za tym nie tak blisko, a kisielin jaki mi znajduje wyszukiwarka jess na ukrainie.