Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...


dragon005

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, thrillco napisał:

o której i skad wyruszacie? 

jakis plan podrózy?

 

nikt nic nie proponuje to ja to zrobię .

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...

wodzisław wydaję się w środku , Parking Galeria Karuzela , jak nikt nie wymyśli innych planów to pojedziemy do Raciborza , Rybnika ,Jastrzębia odwiedzając Stacje Paliw na których jest ładna obsługa :D 
Ktoś zaproponuje godzinę ?

Obowiązkowo przejazd przez każdy możliwy tunel i parking zabudowany . . . łututututututu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bockscar napisał:

Tomek, to 20 minut drogi z Żor ale możemy skoczyć :D

1szy moj sezon po 8 latach , więc ja tam nie przekraczam 100tki :)

wielka prośba do tych którzy się jutro wybierają a mają więcej doświadczenia , walcie prosto z mostu , to robisz źle to robisz nie tak itp , ja się muszę jeszcze dużo nauczyć - co nie znaczy że jezdze jak cipa ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bockscar napisał:

Żużu ma rację- uwazaj na bzdury.Nikomu nie będę matkował. Ale trasa trochę przykrótka.

Ważne żeby od czegoś zacząć i się spotkać . zauważyłem ze często jest z tym problem , piszę posta na różnych stronach , czy ktoś gdzieś , cokolwiek .. nikt nic nie pisze , wyjeżdżam sam a potem sie mijam kilkukrotnie z tymi samymi osobami , spotykamy się gdzieś na stacji i się okazuje ze w sumie to możemy razem polatać ale ciężko się było zgadać.

Podsumowując , 13:00 wodzisław , galeria karuzela . jedziemy na zamek w pszczynie a potem się zobaczy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kierunek Wisła --> Szczyrk (fajne zakręty po drodze default_wink.png ), później zahaczyć o jez. Żywieckie górę Żar i z powrotem default_smile.png Fajna trasa, przyjemna i nie za długa.

 

A ja zdecydowanie odradzam ten kierunek w czasie weekendu czy dłuższego wolnego.

Nieobadane korki i zero przyjemności z jazdy.

 

Żużu '77, Cieszyn, R12RT '05

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tomaszwojciechlach napisał:

 

Podsumowując , 13:00 wodzisław , galeria karuzela . jedziemy na zamek w pszczynie a potem się zobaczy :)

Na priv wysłałem Ci mój numer telefonu, odczytaj wiadomość i sobie zapisz żebyśmy się tam na tym parkingu za długo nie szukali bo różnie może być

ktoś jeszcze będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ha ,dobry kompan podróży ,to skarb :) ,fajnie by było napisać i ... jest _hura.gif. Niestety w praktyce wychodzi ,że najbardziej łączy nas w drodze  LWG i ...powietrze icon_roll.gif . Nie ma co jednak narzekać ,już jutro nasz komercyjny Chudów i wystarczy się przejechać i na pe... ,może kogoś się spotka :motor: . Pogoda jak malowana ,rzepak zaczyna kwitnąć ,drzewa obsypane kwiatami ,wszystko pachnie ,nic tylko siadać i :plecaczek:  . W sobotę Twin Pigs .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.