Jump to content
dragon005

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...

Recommended Posts

Siemanko leci ktoś jutro z Jbia do Rybnika na Dni Otwarte InterMotors, a następnie powrót do Jbia i na Jastrzębski Tuning Day?:) Może ustawimy się na Jbiu i polecimy. Jadę 125ccm, jeśli ktoś byłby chętny niech pisze :P ;)

http://intermotors.pl/Dni-otwarte-w-Rybniku-juz-w-ten-weekend--news-pol-1463393353.html

http://www.jastrzebie.pl/2016/05/09/jastrzebski-tuning-day/

Ja bym był chętny na jakąś przejażdżkę

Tylko od razu mówię, że jestem początkujący :D tel 781549152 

motocykl fazer 600 jazda spokojna

Siemandero !!! Niedziela godz. 10.00 z EUROPY CENTRALNEJ w Gliwicach ruszamy na Kopřivnice (Czechy) do muzeum samochodów TATRA. 

Wstęp 140 koron, spokojne tempo do max.120km/h.

Więcej info na PRZEJAŻDZKI>DO LUDZI Z GLIWIC

Zapraszamy

Myślę, że 13 30 to świetna godzina na wyjazd gdzieś na kawę ;o) Może ktoś ma pomysł gdzie? Albo inaczej.... gdzie można się napić dobrej kawy ? a podobno im dalej tym smaczniej :D

Dnia 3.03.2017 o 11:28, dycha napisał:

Siemandero !!! Niedziela godz. 10.00 z EUROPY CENTRALNEJ w Gliwicach ruszamy na Kopřivnice (Czechy) do muzeum samochodów TATRA. 

Wstęp 140 koron, spokojne tempo do max.120km/h.

Więcej info na PRZEJAŻDZKI>DO LUDZI Z GLIWIC

Zapraszamy

Przed chwilą dołączyłem do forum ale rano przeczytałem ten post ok 10.00 i od razu podjąłem decyzję, że spróbuję z Wami pojechać. Dzwoniłem ale już chyba byliście w trasie...Próbowałem Was dogonić ale też dupa...Kiedy byłem na miejscu żadnych moto...to poszedłem zwiedzać muzeum sam. Jak wróciłem na parking kilka motków stało na blachach SG (Bandit 1200 i jeszcze 2). Potem pojechałem jeszcze do Stramberk na zamek. Kawa i powrót do domu. Zatem przeoczyłem dzisiejsze spotkanie z Wami ale mam nadzieję, że jeszcze się poznamy. Pozdrawiam, Tadek

Godzinę temu, amati80 napisał:

Przed chwilą dołączyłem do forum ale rano przeczytałem ten post ok 10.00 i od razu podjąłem decyzję, że spróbuję z Wami pojechać. Dzwoniłem ale już chyba byliście w trasie...Próbowałem Was dogonić ale też dupa...Kiedy byłem na miejscu żadnych moto...to poszedłem zwiedzać muzeum sam. Jak wróciłem na parking kilka motków stało na blachach SG (Bandit 1200 i jeszcze 2). Potem pojechałem jeszcze do Stramberk na zamek. Kawa i powrót do domu. Zatem przeoczyłem dzisiejsze spotkanie z Wami ale mam nadzieję, że jeszcze się poznamy. Pozdrawiam, Tadek

Ty byłeś tą beemką? Hehe,to musiałeś nieźle grzać jak byłeś przed nami:D. To nasze motki tam stały. 

• Like 1

Godzinę temu, amati80 napisał:

Oj Tadziu Tadziu... z Europy wyjechaliśmy kolo 10.30 i przyjechaliśmy tam to naprzeciwko wejścia stała beemka gs na blachach SJ. Po wyjsciu, obiadek i kurs na Chudów na kawę i powrót w deszczu na chatę.

Jeszcze się najeździmy Tadziu spokojnie.

aaa jechalismy tam przez Rybnik Wodzisław Chałupki Ostrawa Fridek M.

• Like 1

No szkoda, że nie udało się spotkać, ale masz rację sezon dopiero przed nami ;) Najważniejsze, że wszyscy cało i zdrowo dotarliśmy do domów, a wspomnienia pozostaną ;) Nie wiem jak Wy ale najbardziej pamiętam pierwszą trasę w każdym sezonie. Pozdrawiam, Tadek

• Like 1

Witam.
Czy ktoś chętny jutro na jakiś przelot po okolicy, wyjazd na Równice a może na Chabówke?
Jutro ma być cieplej jak dziś a z chęcią bym się gdzieś wybrał, lecz samemu mi się nie chce ;)

Pozdrawiam.

• Like 1

Akurat to na równicy dzisiaj byłam ale było mało moto bo wszyscy byli na Polanie bo Bielscy Motocykliści mieli rozpoczęcie.

• Like 1

Chętnie bym się z wami wybrał ale jestem jakiś tysiąc od was...

Majówka w drodze.

Przy okazji pozdrawiam z południa. Powyżej 20 st.

Żużu '77, Cieszyn, R12RT '05