Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...


dragon005

Rekomendowane odpowiedzi

Mjut, charakterystyczne masz tablice w moto :D chyba że to nie Ty, ale to raczej mało prawdopodobne  :P ok 18.15 wyjechałeś z Długomiłowic z plecakiem na 45,  byłem za Tobą dopóki nie skręciłeś w lewo na jakaś wioche, nie pamiętam co tam jest :P  

sprzęta masz dobrego ;)   trzeba się ugadać kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marcinov napisał:

Mjut, charakterystyczne masz tablice w moto :D chyba że to nie Ty, ale to raczej mało prawdopodobne  :P ok 18.15 wyjechałeś z Długomiłowic z plecakiem na 45,  byłem za Tobą dopóki nie skręciłeś w lewo na jakaś wioche, nie pamiętam co tam jest :P  

sprzęta masz dobrego ;)   trzeba się ugadać kiedyś

Hahaha! Jadę i patrzę, że jedzie za mną moto. Odkręciłem nieco i trzymałeś się mnie, później awaryjnymi Ci śmignąłem bo ręką nie chciałem machać i dałem sie wyprzedzić. Patrzę blachy SRC i byłem ciekaw czy ktoś się odezwie z forum. :D Gadałem o tym kumplowi. No blachy charakterystyczne i każdy kto z forum mnie kojarzy po nicku to pozna od razu. B) A co do moto to dzięki, Twój też spoko choć nie miałem jak się przyjrzeć. Ale patrzyłem non stop w lusterku w Ciebie.

Ja wczoraj poimprezowałem i wróciłem do domu przed 14, więc nie miałem jak forum poczytać i z nikim się nie udało ustawić. Byłem z kumplem na Górze Św. Anny, sporo ludków na moto było. Ogólnie dziś wszędzie było widać motocykle. Zajebioza B)
Z dziś:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcinov napisał:

hehe :D   ale moja żona od razu poznała że facet bo nie obejmował Cie tylko trzymał za uchwyty :D

Panie jakie uchwyty? U mnie nie ma takich takich bajerów. :D A każałem mu spleść palce bo wtedy pewniej się czuje, że sie utrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.