Jump to content
dragon005

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...

Recommended Posts

Do Wodzisławia do Damiru nie ma daleko z Raciborza ;)

a jak coś bliżej  to Motofrajda, z  Kędzierzyna masz bliżej przez Dziergowice na Kuźnie, wydaje mi się

• Like 1

Witam wszystkich po mojej długiej nieobecności na forum. Meteora dziś przez telefon natchnęła mnie by tutaj wskoczyć ;)

Trzymajcie kciuki bo Bura Suka coraz bliżej i pogody trzeba.

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie

Co do Burej Suki wlasnie. Gdzie zazwyczaj zaczynacie sezon? To moje pierwsze rozpoczecie sezonu w Polsce i pewnie pojade do Opola. Jednak jestem cekaw, czy jeszcze gdzies w okolicy jest to organizowane.

do Częstochowy pewnie pojedziemy ;)  pewnie kilka osob się z naszej okolicy zbierze.  a którego jest ten "właściwy" zlot w Czestochowie? 10 czy 17?

10 kwietnia żużel w Rybniku a więc trochę lipa.. chyba że jakoś się wyrobimy, zobaczymy jeszcze

teraz w niedziele ma być w miarę pogoda +10 a więc jakaś rundka po okolicy Misiek? :P

Póki co muszę odpuścić jazdę na moto bo od tego tygodnia ciagne na zastrzykach (bardzo przyjemnych - do mięśniowych) :/ 

Ale wszystkim zdrowym życzę żeby pogoda Wkoncu dopisała :)

Co do zbiórki na Burą Sukę to trzeba obserwować w temacie wydarzenia , ja już będę z moim majdanem na miejscu .

Z imprez 23 kwietnia będzie rozpoczęcie sezonu w Żorach w Miasteczku Westernowym - pewnie też będzie fajnie no i Motoserce Pszczyna <3

w sobote od 11-18 w Wodzisławiu marklowicka 28 otwarcie nowego sklepu motocyklowego z grillem i muzą właściciel zaprasza dostałem dziś na fejsa takie pierwsze spotkanie po zimie może się zrobić zależy od pogody

Jakiś sklep z ciuszkami na moto jest w okolicy? Chciałbym kupić kombinezon przed rozpoczęciem sezonu. Celuję w Alpinestars lub Dainese. Chciałbym przed zakupem przymierzyć, dlatego interesują mnie sklepy w okolicy. 

12 godzin temu, Mjut napisał:

Jakiś sklep z ciuszkami na moto jest w okolicy? Chciałbym kupić kombinezon przed rozpoczęciem sezonu. Celuję w Alpinestars lub Dainese. Chciałbym przed zakupem przymierzyć, dlatego interesują mnie sklepy w okolicy. 

Nie wiem czy to taka okolica, ale w Bytomiu w Motomodzie mają duży wybór i dobre ceny. :P

1 godzinę temu, LynxLynx napisał:

Nie wiem czy to taka okolica, ale w Bytomiu w Motomodzie mają duży wybór i dobre ceny. :P

Potwierdzam, jest jeszcze MotoTend w Zabrzu ale nie wiem czy maja akurat te firmy... Widziałem u nich dużo ixon-a

32 minut temu, Edi996 napisał:

Potwierdzam, jest jeszcze MotoTend w Zabrzu ale nie wiem czy maja akurat te firmy... Widziałem u nich dużo ixon-a

Z tego co pamiętam, Moto Trend na swojej stronie na fb podawał, że zamykają sklep.

9 godzin temu, LynxLynx napisał:

Z tego co pamiętam, Moto Trend na swojej stronie na fb podawał, że zamykają sklep.

Jeżeli wprowadziłem w błąd to sorki, byłem u nich ze dwa miesiące temu to coś wspominał ze będzie chyba zamykał sklep i skupi sie na sprzedaży internetowej, ale ze nie mam fb to nie jestem na bieżąco:-(