Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...


dragon005

Rekomendowane odpowiedzi

Pix to zależy jakie to są 'normalne prędkości' wg Ciebie?;> raczej nie 'zapier*alamy' więc przyłącz się ;)

 

Czwartek Chudów panowie? ;) ja co prawda z wiadomych (niektórym) przyczyn jako plecak no ale trudno - za głupotę trza płacić  :angry:  Świrekk, przygarniesz? Zresztą... nie masz wyjścia, bo jesteś współwinny zaistniałej sytuacji! :D

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W związku z tym, iż jako mieszkaniec jestem "nowy" w mieście, chętnie się dołączę.

Jeżeli chodzi o spotkania przy zalewie - bardzo dobry pomysł, a miejsce jak najbardziej odpowiednie, to może pierwsze 28-04-2013 ?

że sie tak wtące to Ty zyjesz jeszcze ?! Gdzie Cie tam wywiało ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że sie tak wtące to Ty zyjesz jeszcze ?! Gdzie Cie tam wywiało ? :)

Żyję ! Aaaa wiesz ileż można słuchać że " Jaszczybiok i Jaszczymbiok " :ph34r: , poza tym to taki awans społeczny :) Drogi lepsze, dziewczyny ładniejsze :wub:  A tak poważnie pracuję w Rybniku no i jakoś tu ładniej ! Do zobaczenia wkrótce ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za:) tylko ja piszę się jako plecak. Albo przyjade moim Swiftem :)

A grila masz ? no i czy wejdzie do Swifta :P

 

27.04 i lecimy na rozpoczęcie do Rybnika ;>

 

Nie wiem co na to " resztą " dołączyłem dziś więc nie chciałbym robić zamieszania, ale od czegoś trzeba zacząć !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nowe osoby chętne na wspólne przejażdżki....... tak jak pisałem przy założeniu tematu podajcie najlepiej swoje numery telefonów i skąd jesteście na e-mail lub gg to dopisze Was do listy.....  potem wszystkim wysyłam smsy grupowe i dalej ustalamy co i jak.....

 

------>>>>w czwartek 25.04 organizujemy się na Chudów - najpierw ruszamy ok.15,30-16.00 z pod MCdonalda Wodzisław śląski, później lecimy na Rybnik, później na Rudy tam bedzie na nas czekała Beatka :D

 

----->>>> sobota 27.04 organizujemy się i jedziem na Rybnicki rynek na otwardzie sezonu motocyklowego

 

pozdrawiam Kamil suzuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, nowe osoby chętne na wspólne przejażdżki....... tak jak pisałem przy założeniu tematu podajcie najlepiej swoje numery telefonów i skąd jesteście na e-mail lub gg to dopisze Was do listy.....  potem wszystkim wysyłam smsy grupowe i dalej ustalamy co i jak.....

 

------>>>>w czwartek 25.04 organizujemy się na Chudów - najpierw ruszamy ok.15,30-16.00 z pod MCdonalda Wodzisław śląski, później lecimy na Rybnik, później na Rudy tam bedzie na nas czekała Beatka :D

 

----->>>> sobota 27.04 organizujemy się i jedziem na Rybnicki rynek na otwardzie sezonu motocyklowego

 

pozdrawiam Kamil suzuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.