Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...


dragon005

Rekomendowane odpowiedzi

Rokita w tygodniu po południu jak najbardziej jak reszta nie reflektuje to odezwij się na pw tylko fajnie by było gdzieś wyskoczyć gdzie fajny asfalt i dużo zakrętów :) tam można trochę poszaleć bo tak prosto jechać to zasnąć można.

 

Farida na niedzielę czy sobotę chętnie gdzieś wyskoczę ale tripy kilku dniowe raczej u mnie odpadają bo nie mam jeszcze żadnego plecaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Onlinemaster napisał:

Ja na niedzielę nic zaplanowanego nie mam, mogę jechać :) Tylko że to trasa na cały dzień, 240 w jedną... + na miejscu jakieś żarełko

Abo grubo, abo wcale... ? No i sałaty ze dwa kufry byś musiol zabrać ?

 

To tylko propozycja, nie koniecznie trza akurat tam jechać. Będzie wiecej propozycji to się cos wybiere ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2018 o 15:07, Farida Jógowiec napisał:

Ja , ogólnie w sobotę jadę na góre żar do Międzybrodzia , na te niby spadające gwiazdy , zostaje na noclegu do poniedziałku , okolic nie znam , także czekam na  niedzielne propozycje okolic :) no a Tresna w niedziele obowiązkowo :)

Farida spójrz na dół screenshota :P 

Snapshot_45.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Deus napisał:

Farida spójrz na dół screenshota :P 

Snapshot_45.jpeg

fuck ? ale jak ja odznaczę , że biorę udział to będzie już tylko 5999 tys haha ,,, no i co teraz hmmm :( ja taam na moto się chciałam wpakować hahha chyba już jutro w nocy bym musiała i jeszcze w te noc na niej leżeć i pilnować  ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Deus napisał:

No to możemy wspólnymi siłami zejść do 5998 :D bo jak tam będzie tyle narodu, to ja też to pie...olę :P

Ty też na moto ? ?

połowa pewnie , jak to ludzie dała udział , a wcale nie będzie , wiem sama po sobie daje udział myśle , że będe a potem mi wyskakuje 5 wydarzeń naraz , i jak tu żyć jak się pomnożyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nawet jak tylko kilka % z tych zainteresowanych weźmie udział, to już nie będzie gdzie palca wetknąć :P I tu dopiero rodzi się pytanie "Jak żyć panie premierze?" Trzeba będzie najzwyczajniej w świecie poszukać innej miejscówki, jak nie na te perseidy, to na przyszłoroczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.