Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...


dragon005

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.04.2018 o 17:13, powolny napisał:

Ha ,dobry kompan podróży ,to skarb :) ,fajnie by było napisać i ... jest _hura.gif. Niestety w praktyce wychodzi ,że najbardziej łączy nas w drodze  LWG i ...powietrze icon_roll.gif . Nie ma co jednak narzekać ,już jutro nasz komercyjny Chudów i wystarczy się przejechać i na pe... ,może kogoś się spotka :motor: . Pogoda jak malowana ,rzepak zaczyna kwitnąć ,drzewa obsypane kwiatami ,wszystko pachnie ,nic tylko siadać i :plecaczek:  . W sobotę Twin Pigs .

Hej powolny 

Ty chciałeś ostatnio jechać do Włoch jest to aktualne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2018 o 12:03, meteora napisał:

Chciałam się wybrać na rozpoczęcie do Żor, ale plany się zmieniły i wybrałam 3 dni w moim ukochanym Wrocławiu :D Ale może w następny weekend ktoś by się gdzieś przejechał? ;) 

Ja w sumie mógłbym się gdzieś przejechać w nadchodzący weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Deus napisał:

W niedzielę (6.05) ktoś, coś, gdzieś? Pogoda zapowiada się rewelacyjnie, to można na cały dzień gdzieś wyskoczyć.

Ja w niedziele lecę na Słowację, a dokładnie do Bytća przez Frydek Mistek, Makov. Dobra nawierzchnia, dużo zakrętów i świetne widoki. Powrót do dogadania. Z Gliwic wychodzi jakieś 180 km w jedną stronę. Jak są chętni to można się zgadać. Dodam, że raczej unikam autostrad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rolo napisał:

Ja w niedziele lecę na Słowację, a dokładnie do Bytća przez Frydek Mistek, Makov. Dobra nawierzchnia, dużo zakrętów i świetne widoki. Powrót do dogadania. Z Gliwic wychodzi jakieś 180 km w jedną stronę. Jak są chętni to można się zgadać. 

Jakie tempo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Deus napisał:

A potem na A1 czy przez Wodzisław kier. Chałupki? Bo ja mam moto w Radlinie.

Wodzisław - Chałupki. To mogę podjechać do Radlina, albo w Wodzisławiu się gdzieś ustawimy? Np na Shellu przy wylocie z Wodzisławia na Pszów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Deus napisał:

Może być Shell. Jest opcja wyjazdu z Shella np. o 10:00, bo kumpel by się też wybrał, ale na 9:00 się nie wyrobi. Jeszcze da znać czy na 100%. Napisz tylko czy jest opcja późniejszego wyjazdu .

Nie ma problemu. Ja będę parę minut wcześniej to się jeszcze zatankuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.