Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...


dragon005

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Człowieki,

Jutro ważne wydarzenie w MotoGP z tej okazji ekypa spotyka się na wspólne oglądanie . 13:40 w Barze Struś na ul.Leszka w Wodzisławiu ( obok Damir-Team)

Oglądamy wspólnie MotoGP.

Atmosfera będzie gorąca :)

Jeżeli ktoś z Was ma ochotę - zapraszamy :)

kontakt Sylwia 503 941 525

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda piękna nie będzie na pewno, najwyżej w miarę znośna :P

A tak w ogóle to Ciebie też liczyłam, nie świruj bo koniec końców sama pojadę :D pierdziel dojczlandię :D

W ogóle co jest z Raciborzem i okolicami? Motóry już na zimę pochowane? Ludzie z okolic Katowic się fatygują do Kuźni Rac. żeby pojeździć ale Racibórz/Rybnik.. ni hu hu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ejj nie chce ktoś z okolic Raciborza, ewentualnie Rybnika jechać 20.12 na paintball'a? więcej info http://www.motocykle.slask.pl/index.php?/topic/131928-paintball-jesienno-zimowa-alternatywa/page-12#entry827927

raVal, harmonista...? Może się skusicie? :D harmonista pewnie nie będzie miał czasu:D, ale raVal? Ty zawsze chętny, więc może i tym razem? :) pytanie oczywiście do całej reszty również, dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hejo sąsiedzi! Macie jakieś fajne trasy w okolicy? Na moto po Polsce niewiele jeździłem, bo mieszkałem za granicą i bardziej oswojony jestem z zachodnimi drogami. Sezon jest martwy, ale wymieniać opinie można. ;) Osobiście źle wspominam winkle przed Raciborzem pomiędzy Polską Cerekiew, a Raciborzem właśnie. Jedyny przypadek kiedy wypadłem z drogi(za duża prędkość). :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winkle na 45tce są pięęęęękne przecież! Też znajomy miał tam małą przygodę ale nic się nie stało poważniejszego.

Będziesz musiał się przełamać, bo w najbliższej okolicy na pewno lepszej drogi nie ma ;) a wypaść z drogi można zawsze i wszędzie, tam przynajmniej jest ładny asfalt i na pewno bezpieczniej jeździć po takim, niż jakimś rozwalonym, no ale fantazja może ponieść - nie powiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że mam zrazę. Był taki dzień, że miałem tylko zatankować i przypomniałem sobie o tych winklach. Na jednym z zakrętów miałem około 170 więc nie było innej opcji, bym wyrobił(nie mam aż takich skilsów). Na szczęście polciałem po krawędzi i zebrałem trochę trawy, nic się nie stało. Ciary niesamowite B)
W Polsce śmigam od niedawna, bo jakoś w październiku wróciłem do Polski. Ogólnie w lato głównie chciałbym śmigać w rejonie Góry Św. Anny, Czechy i poznawać nowe drogi do jazdy gdzieś w okolicy. ^_^ No i zaliczyć podróż przez całą Polskę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.