Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...


dragon005

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Inżynier

Cześć,

2-go czerwca jedziemy do Domu Dziecka w Gorzyczkach.

Wyjazd ok 16:30 spod Clubhouse WRM MC POLAND w Wodzisławiu, na miejscu jesteśmy zapowiedziani na 17:00.

Jeśli nie macie planów na poniedziałkowe popołudnie, a chcecie sprawić trochę frajdy i radości dzieciakom które mają niezbyt lekko w życiu przyjedźcie. Jeśli macie możliwość weźcie ze sobą słodycze, przybory szkolne, gry planszowe, komiksy (także te nie najnowsze będą mile widziane) lub po prostu parę złotych to tuż przed wyjazdem to podejdziemy po sąsiedzku do Markusi i zakupimy jakieś upominki.

 

Weźcie ze sobą także drugie kaski, planujemy powozić trochę dzieciaku po terenie Domu Dziecka, dla dzieciaków to największa atrakcja.

 

pzdr

Szymon

WRM MC POLAND ch, Wodzisław Śląski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

2-go czerwca jedziemy do Domu Dziecka w Gorzyczkach.

Wyjazd ok 16:30 spod Clubhouse WRM MC POLAND w Wodzisławiu, na miejscu jesteśmy zapowiedziani na 17:00.

Jeśli nie macie planów na poniedziałkowe popołudnie, a chcecie sprawić trochę frajdy i radości dzieciakom które mają niezbyt lekko w życiu przyjedźcie. Jeśli macie możliwość weźcie ze sobą słodycze, przybory szkolne, gry planszowe, komiksy (także te nie najnowsze będą mile widziane) lub po prostu parę złotych to tuż przed wyjazdem to podejdziemy po sąsiedzku do Markusi i zakupimy jakieś upominki.

 

Weźcie ze sobą także drugie kaski, planujemy powozić trochę dzieciaku po terenie Domu Dziecka, dla dzieciaków to największa atrakcja.

 

pzdr

Szymon

WRM MC POLAND ch, Wodzisław Śląski

fajny wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Inżynier

Cześć,

dzięki wszystkim którzy byli,

prezenty prezentami ale dla dzieciaków najważniejsza była nasza obecność, poczucie że ktoś się nimi interesuje oraz możliwość przejażdżki na motocyklu.

Jeszcze raz wielkie dzięki

pzdr

Szymon

WRM MC POLAND ch.Wodzisław Śląski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji tego, że zbliża się "sezon" urlopowy zastanawiałem się co by tu zrobić na urlopie ciekawego.

 

Oczywiście wpadłem na pomysł przejażdżki/wyprawy (niepotrzebne skreślić) gdzieś w siepniu.

Zostało wyznaczyć cel.

Zastanawiałem się nad polskim morzem, ale tam już byłem i szczególnego szału nie ma. 

Potem wpadłem na pomysł, żeby wybrać się w Czechy, skoro mamy tak blisko.

 

Siedzę, myślę gdzie by tu w Czechy strzelić. Przychodzi mi do głowy Praga. Nigdy nie byłem, chętnie zobaczę.

Jednak samemu jakoś nie bardzo w taką podróż.

Wobec tego pytanie do Was.

Czy ktoś z szanownych koleżanek lub kolegów miałby ochotę wybrać się do Pragi w sierpniu?

Czas trwania do tygodnia. Termin do ustalenia.

 

Potraktujcie to jako luźne gadki na temat, bo może się jeszcze okazać, że urlopu w wakacje nie dostanę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, W Pradze byłem wielokrotnie ale… pociągiem a po Pradze polecam metro i tramwaje. Motor odradzam.

Jeśli jednak chodzi o Czechy na motorze to tak spędzam każdą wolną chwilę. Jeżeli komuś nie przeszkadza ich język to polecam strony:

kudyznudy.cz

hrady.cz

http://www.czechtourism.com/pl/home/  …ta strona również po polsku

Niestety najwięcej i najciekawszych atrakcji jest po zachodniej stronie Czech ale i u nas można znaleźć rodzynki.

Wiele zależy od tego czego szukamy.

W mojej opinii jakość dróg i zachowanie kierowców znacznie odbiega od tego w Polsce.

 

S přátelským pozdravem

Petr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

100 lat mnie tu nie było ;D Gdzie są te wszystkie Kamilo-Tlenko-Jacki? Odezwać się proszę :( Ktoś coś gdzieś w tym tygodniu po godz 18?

 

A co do jakiegoś 'dłuższego' wypadu (przynajmniej dla mnie będzie to do tej pory najdłuższy ;p), to my się na 2-4 moto wybieramy gdzieś nad jeziorko (okolice Gopła najprawdopodobniej) na 3-4 dni poopalać :)  +/- 350-400km. W sumie niekoniecznie to miejsce, ale mile widziane jeziorko i nie na dłużej niż 4 dni, więc jakby ktoś był chętny i miał jakieś propozycje, to dajcie znać ;)

 

pozdro ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.


Szukam osoby ktora na max pół dnia udostępni (tylko do siedzenia. zero jazdy) swój motocykl do sesji zdjęciowej- chodzi o chopper lub harley'a. 


Miejsce to okolice Katowic- promien max 30 kilometrow.


Sesja potrwa max 3 godziny. Kierowca w tym czasie... moze robic co chce   :) chodzi tylko o Udostępnienie swojej maszyny do siedzenia.   :)


pozdrawiam i osoby ktore nie widzą w tym problemu- prosze o kontakt tutaj. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,
w niedzielę (31.08) na rybnickim stadionie odbędzie się Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu (http://zksrow.rybnik.com.pl/), przed zawodami planowana jest runda honorowa z zawodnikami po rybnickim stadionie. Jeśli ktoś ma ochotę to spotykamy się o 16:10 pod clubhouse WRM MC Poland w Wodzisławiu lub o 16:30 pod Carrefour w Rybniku. Oczywiście motocykliści biorący udział w przejeździe mogą pozostać na zawodach za free.
pzdr Szymon

WRM MC Poland ch.Wodzisław Śląski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.