Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...


dragon005

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie byśmy się zbierali w niedziele ok 10-11 na statoilu Wodzisław, jeszcze bede pisał jutro wieczorem smsy i na forum, musze odebrać moto od mechanika i zobaczyć pogode na niedziele, na miejscu ustalimy gdzie polatamy, może podjedziemy jeszcze po innych ludzi na rybnik lub racibórz  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: dozoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, wieczorem ok 21 bede wszystkim pisal smsy, Fb, forum, narazie wstepnie godz. 10.30 statoil tak ten kolo ronda- Mcdonalda, zanim sie wszyscy zjada, pogadamy, poprzytulamy sie po zimie :P ucalujemy to tez minie troche czasu, pozniej ustalimy dalszy plan dnia, mozemy polatac blisko lub dalej- ustron,kubalonka-koniakow-zywiec i powrot S1.. jesli przyjada wszyscy ktorzy mi narazie sie zaoferowali to bedzie kilkanascie motocykli no ale o to chodzi, czym wiecej nas tym bezpieczniej i bardziej nas widac no i slychac, rybnik najlepiej zapraszam do nas na statoila bo nieobiecuje ze taka duza grupa bedzie chciala po wszystkich jezdzic, dozobaczenia, jesli pogoda dopisze to zapowiada sie cudowna niedziela :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak pisałem 10.30 na statoilu wodzisław, do 11 napewno postoimy, pogadamy aż wszyscy się zjadą, ja podjade tylko pogadać albo pojade z kumplem na plecaka bo mechanik poskładał motor i mi go oddał bo nie potrafił tego zrobić, ja sam też rozłożyłem ręce po 2 dniach roboty przy moto, więc narazie mam problem, dozoba  :(  :unsure:  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatane :) pogoda super, ekipa dopisala, tempo dosc szybkie ale wszyscy cali i zdrowi czyli bardzo udana niedziela :) do nastepnego chlopaki :) a Tomek no trudno czasem tak bywa, za tydzien w niedziele mi wypada dzien w robocie ale moze na sobote zoorganizujemy jakas wycieczke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze było  :) już mam fajną miejscówe na kolejną wyprawę  :D teraz czekamy na fajną pogodę i żeby wszystkim spasowało, ja w tę niedziele musze popracować ale jak będzie pogoda to planuję na sobote godz. 14 tak po pracy  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

 

a w Rybniku spotykają się zawsze pod focusem i mówią że do nas podjadą na statoila a jak się już zbiorą to zmieniają zdanie i lecą gdzie indziej..... tacy oni są  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze było  :) już mam fajną miejscówe na kolejną wyprawę  :D teraz czekamy na fajną pogodę i żeby wszystkim spasowało, ja w tę niedziele musze popracować ale jak będzie pogoda to planuję na sobote godz. 14 tak po pracy  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

 

a w Rybniku spotykają się zawsze pod focusem i mówią że do nas podjadą na statoila a jak się już zbiorą to zmieniają zdanie i lecą gdzie indziej..... tacy oni są  :P

no bo Oni są z Rybnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje odwiedzić ruiny pałacu w Sławikowie, lubie takie miejsca i będą fajne zdięcia zobacz sobie na dole na stronie lub możesz poczytać i na miejscu nam opowiedzieć historie pałacu  :D

http://www.palaceslaska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=166:slawikow&catid=27:s-&Itemid=60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje odwiedzić ruiny pałacu w Sławikowie, lubie takie miejsca i będą fajne zdięcia zobacz sobie na dole na stronie lub możesz poczytać i na miejscu nam opowiedzieć historie pałacu  :D

http://www.palaceslaska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=166:slawikow&catid=27:s-&Itemid=60

Kurde, nawet nie wiedziałem o takim miejscu, dzięki na pewno się tam wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.