Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...


dragon005

Rekomendowane odpowiedzi

No może w niedziele. Co do tematu................. to masakra jakaś.....   Albo jak kazał mod na pw się umawiają.   Jastrzębscy motonici to mit............. Dziś jeden mi krzyczał : "KIERUNKOWSKAZ WYŁĄCZ"  a reszta to posiadacze. Jedyne co się spytają to gdzie można pozapie*dalać , gdzie "pogumować". 

Raczej smigam w sprawdzonym towarzystwie lub sam. Dziś zachciało mi się odmiany. Myślę poznam ludziów z miasta. Może jeszcze nieraz się spikniemy.

Dziś na skrzyżowaniu spotykam samego kolesia.......... jechał beż świateł, mówię /krzyczę :

-ŚWIATŁa

-Dzięki

-Gdzie jedziesz??? Robota czy przed siebie???

-Ch*j Cię to obchodzi

 

 

 

Pośmigam  sam lub w znanym mi  towarzystwie.

A może kiedyś faktycznie pod tym maksrakiem zjawi się ktoś sensowny i posmigamy.

Tu podziękowania dla kolegi Physic-  za pokazanie wielu fajnych miejsc , winkli , i naukę.

Na takie miasto- jedyny z którym się poznałem .  Już z Zabrza , Bielska itp. znam więcej ludzi  niż z SJZ.  Dziwne...ale temat jest <_<  <_<:unsure:

 

....i pojechał.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie bądz taki malkontent. To nie jest jedyne miejsce do umawiania sie na jakieś śmiganie. Dziś wysłałem kilka sms-ów i kilka motorów sie zebrało. Wczoraj było tu hasło Chudów i zaloga była na umowionym miejscu . Kilka dni wczesniej MotoArena w Gliwicach i to samo , ludzie byli. 

Tak na marginesie to jutro rano jedziemy do Szczyrku na hamownie i przy okazji pokrecic sie po górach , hamownia nie jest obowiazkowa. Temat powieszony na forum od kilku dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.