Skocz do zawartości
dragon005

Motocykliści Wodzisław,Rybnik,Jastrzębie,Racibórz i okolice łączmy sie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam kontaktu z motocyklistami z miast i okolic jak w temacie w celu wspólnych spotów, wypadów, przejażdżek, wycieczek itp...itd czym więcej tym lepiej, zaczynamy od 13-14.04 można się gdzieś zgadać i zrobić kółko po okolicach, pozdrawiam i zapraszam gg 9406304 email [email protected]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam, dzięki tym co się odezwali i zapraszam pozostały z okolic...... dziś już idziemy pojeździć na motorach więc jeśli ktoś ma ochotę pojeździć to piszcie e-maila to jak się zatrzymam na tankowanie :) to poczytam na telefonie i jeszcze dziś można dołaczyć.

Jutro też będziemy jeździć więc zostawiajcie wiadomości na email, gg i zapraszam :) pozdrowionka brum.....brum....tytytyt tututut :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja jutro jade na ustron , wisłe zobaczyc co sie dzieje :) wiec jak chcesz to zapraszam mozna sie zgadac gdzies np. na stacji Bliskiej w żorach przy głównej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hejo spoko, o 11,15 się spotykam pod MCdonaldem do raczej wpadne na te żory........ ok. 15 będziemy na wałach przeciwpowodziowych koło Olzy wpadajcie............ kamil suzuki gsxr :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki wszystkim za spotkania i przejażdżki :ph34r:  weekend był jak marzenie, dozobaczenia i w tygodniu również piszcie i czeka na propozycje, ja pracuje od rana ale popołudniami można gdzieś wyskoczyć chociaż na godzinke, pozdrowionka...... Wodzisław, Żory, Racibórz  :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kamil podeslij mi na maila filmik co nagrywales jak byś mógł:) i jak będziesz zmieniał opone to pamiętaj o mnie bo do stuntu powinna sie nadać;) poZdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hejka, witajcie, dziś pogoda super więc będziemy gdzieś latać, narazie popisałem smsy i czekam na jakiś odzew, w sumie godzina i miejsce wszystko jest do dogadania........ jeśli ktoś jeszcze chętny to piszcie podawajcie kontakty i też dam Wam znać, pozdrowionka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja z takim ryjem spuchniętym to jeszcze z tydzień będę miał spokój z moto niestety ;/ A polatałoby się znów oj polatałoby :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, jestem z Knurowa, preferuje turystyczną jazdę, posiadam Bandita 600, najczęściej jeżdżę z plecaczkiem. Śmigam od roku. Chętnie w weekendy piszę się na wspólne wypady, więc prosiłbym o dopisanie mnie do swoich list kontaktów ;-) 888 702 402

Dziś też chętnie bym pośmigał ale widocznie za późno się obudziłem :-P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spoko do kontaktów Cię dopisałem, część osób już pojechała gdzieś dalej a ja dziś niedzielnie z plecaczkiem pojeżdze po okolicy, zaraz bede jechał na Rybnik nad zalew rybnicki posiedzieć a potem się okarze i coś wymyśli, pozdrowionka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trza jakiś miejsce spotkań stworzyć tak jak czwartki w chudowie morze niedziele nad zalewem abo coś w tym stylu dzisiej tam byłech dziesięć minut na kotwicy a motocyklistów sporo sie przewineło spacerując z plecaczkami :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koledzy, zasadnicze pytanie... pojeździć, czy pozapierdalać? Na normalne prędkości się piszę, dziś atakujem Słowację.

JC pisać na PW, Wodzisław, Rybnik, Racibórz, Jastrzębie...

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta