Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy Suzuki DL-650 ?


Siv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,

Mam na oku DL-a małego rok 2005 przebieg jeśli proawdziwy to 25000 . Czy ktoś ma podobny sprzęt i co może o nim powiedzieć , jak z awaryjnoscią , na co zwrócić uwagę przy kupnie , jeśli chodzi o serwis  czy drogi ... Czy któś ma taki sprzęt w Gliwicach ?

 

Pozdrawiam wszytkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jednak zdecydowałem się i muszę się pochwalić że jestem szczęśliwym posiadaczem dl 650 z roku 2005 :)

Mówią że 650 to małe moto , ale powiem szczerze jak się go ogarnie wzrokiem to taki mały to on nie jest  ..:)

Mam tylko nadzieje że nie odkryje jakieś wady ukrytej ... ale nie ma co krakać ...

 

Panowie do zobaczenia na drodze, jeśli wiosna bedzie w tym roku   ...:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jednak zdecydowałem się i muszę się pochwalić że jestem szczęśliwym posiadaczem dl 650 z roku 2005 :)

Mówią że 650 to małe moto , ale powiem szczerze jak się go ogarnie wzrokiem to taki mały to on nie jest  .. :)

Mam tylko nadzieje że nie odkryje jakieś wady ukrytej ... ale nie ma co krakać ...

 

Panowie do zobaczenia na drodze, jeśli wiosna bedzie w tym roku   ... :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tez sprzedaje mojego GSR-a i patrze po tych V-stormach. Kolega ma 650, wczoraj jedzilem troche no i jest maszyna duza:P
Ale zastanawiam sie czy nie skusic sie na lytra, w tej 650 przyspieszenie jakos nie powalało a szczerze powiedziawszy chciałbym aby choc troche miał w sobie zadziornosci:)
Patrzac na Twoj egzemplarz jestes 100% zadowolony z zakupu?? Nad czym jeszcze sie zastanawiałes??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MIchaelloEs

 

dl 650 to moje pierwsze moto i jak na razie jestem z niego zadowolony .

Dlatego może nie patrzyłem na przyśpieszenie bo i tak i tak jak dla laika takiego jak ja jest wystarczające ...:) ( Ponoć da się tym zebrać w 4 sekundy do 100 ale jeszcze nie sprawdzałem )  

Wygodny , ciężki , duży ale wcale nie znaczy że nie zwrotny ( zrobiłem nim placyk egzaminacyjny :) .

Zanim kupiłem DL myślałem o Transalpie i bmw f 650gs   ...   ---> ale wygrała wygoda i na tą chwile na pewno bym go nie zamienił ...:) 

 

Daj znać co wybierzesz ....

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto sprowadzony z Francji , ale wyrwany z rąk Prywatnych . Udało mi się go wyszarpać za 10 tysi . Do roboty była chłodnica i malowanie owiewki , bo ponoć wywalił się na parkingu na prawą strone ( całą prawde zna tylko sprzedawca )   ... 

Litr duży jest, na miasto może za duzy , no i spalanie ---> mały to około 4,5 litra na 100 km przy spokojnym locie .

Jeśli myślisz o czymś do roboty i jakieś niedzielne wypady do polecam 650 , jeśli jakieś dalekie wyprawy to pewnie Litr był by lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hmm, no wiesz wydaje mi się jak z plecaczkiem sie załaduje i do tego kuferki to motocykl straci coś na dynamice co w tej sytuacji mnie nie uszczesliwi:)
Bardzo przekonuje mnie to spalanie bo i tak raczej szybciej niz 160km/h nie bedzie sie ciagło z pasazerem:P  Chyba, ze kawałek na dwu pasie a bokami na spokojnie.

Tak jak pisalem, na pewno wyprawy beda we dwoje - dalekie? Moze nie ale kto wie:]  Ale czesciej bede sam jezdził pewnie z "ekipa" gdzies poszalec a wtedy nie chce wyduszac ze sprzeta ostatnich potów;)
Siv - pogoda sie poprawi to moze wpadniesz na kawe, poogladamy moto - moze mnie przekonasz:P

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.