Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

The Art of Ride - festiwal filmowo-motocyklowy - Ruda Śląska 12-13 kwietnia 2013


Rekomendowane odpowiedzi

The Art of Ride to jedyny festiwal filmowo-motocyklowy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie! Coś, co na początku było jedynie niezobowiązującym spotkaniem motocyklistów z całego świata, stało się zorganizowaną imprezą o szerokim zasięgu! 

 

Festiwal-The-Art-of-Ride.jpg

 

http://www.theartofride.blogspot.com/p/gdzie.html 

 

 

Art of Ride - program 2013


Co:      The Art of Ride
Gdzie: Studyjne Kino Patria w Rudzie Śląskiej

Kiedy: Piątek, 12.04.2013 – Sobota, 13.04.2013, godz. 18:00
Bilety: Wstęp darmowy

Piątek 12.04.2013

18:00 START
18:05 „Motorowerem dookoła Polski 2012” - prezentacja - MICHAŁ NOWAK
18:40 „Nie mów mamie, że pojechałem motocyklem do Ułan Bator” prezentacja + film - RICARDU FITE GONZALES (Hiszpania)
19:30 ŁUKASZ WYSOCKI - prelekcja przed filmem „MOTO 4 THE MOVIE”
20:00 „MOTO 4 THE MOVIE” (polskie napisy)
21:30 KONCERT ZESPOŁU BOX CANYON
 

Sobota 13.04.2013


14:00 PARADA MOTOCYKLOWA – Dworzec Chebzie Ruda Śląska – Kino festiwalowe (Kino Patria)
15:00 START
15:05 „Motocyklem przez Maroko” - prezentacja + film - Tomasz Cisek, Wojciech Szmatłoch, Marcin Tereszyńśki
16:00 „Niespotykane zarażenie wirusem zwanym motórzeniem' - prezentacja - SEBASTIAN GAZDA
16:30 „O miłości o VESP…” - prezenatcja - MAREK POPIOŁEK
17:10 „ONE BEDROOM” - film - Christiane Hitzemann, USA, 11 min
17:25 „El mundo en moto Sinewan” - prezentacja - CHARLY SINEWAN (Hiszpania) - Motocyklem z Hiszpani do Sydney/Cape Town
18:15 MIROSŁAW BOŻEK - prezentacja 
18:45 – „SENNA” - film - polskie napisy: dokument; reżyseria: Asif Kapadia; scenariusz: Manish Pandey; Produkcja USA, Francja, Wielka Brytania;
22:00 – KONCERT ANTYRADIO COVERBAND – akustycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytajcie o Chebzie Pyntla gynste krzoki to ktoś was pokieruje jak dojechać ;) mam nadzieję że w sobotę w kinie nie zabraknie miejsca bo jeśli dotrę to raczej mocno spóźniony :/

Ja też niestety się spóźnie i na paradzie mnie nie będzie bo praca się przeciągnie;/

 

Spoko wyjedziemy, kilka godzin wcześniej z domu i będziemy na czas !

Scorpion i Bastek na "L" was podprowadzę to traficie jak co to fon to wszystko ogarniemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.