Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto GP 2013


Gość ben10

Rekomendowane odpowiedzi

Program Polsat Sport Extra pokazuje już datę 4 kwietnia pod którą mają się odbyć sesje treningowe w poszczególnych klasach.

W artykule do którego wklejam link można przeczytać: "Cały sezon MotoGP śledzić będzie można na żywo na antenach Polsatu Sport."

 

Rossi wraca do Yamahy, a to może oznaczać, że naprawdę będzie na co popatrzeć.

 

http://polsatsport.pl/moto/moto-gp/motocyklisci-motogp-gotowi-na-start-sezonu.html#.UVSfvFee3Xk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisałes, skonczylo sie na tym ze dalem sobie siana z polsatem i zaczalem ogladac na angielskich tv. Nie wspomne juz o tym ze polscy komentatorzy czasem mało mnie nie ululali do snu, kiedy nawet z nudnego wyscigu anglicy potrafia jakos wiecej energii wyciagnac i lepiej to sie oglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marquez pokazał b.dużo. Ale to co zrobił (odrobił) Rossi to przyprawiało o palpitacje :) Jak dla mnie fenomenalny wyścig Rossiego, który robił niektóre kółka szybciej od Lorenzo. Lorenzo bez dyskusji pierwszy, ale brakuje mi bezpośredniego starcia z Rossim na które przyjdzie czas. Super wyścig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatni wyścig pokazał, że są tory stworzone dla niektórych motocykli. Ten był wyśmienity dla Hondy. Ja miałem przeczucie że Marquez się przewróci, ale jechał idealnie. "Rzutem na taśmę" wygrał tworząc nową zakładkę w dziejach MotoGp. Espargaro mógłby dostać prototypa byłby kolejnym pretendentem do walki o podium.
Swoja drogą jak jeszcze raz usłyszę "Rzutem na taśmę" to chyba będę patrzył bez glosu na Mistrzostwa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

powiedzmy sobie szczerze że w moto GP fajerwerków się nie ma co spodziewać - sam wyścig musi wystarczyć, fajerwerki są w moto 2 i 3 :D Ciekawsze są za to wypowiedzi zawodników po manewrze wyprzedzania na ostatnim zakręcie ostatniego okrążenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.