Jump to content
lukaszpb

wyjazd na tor brno - co i jak.

Recommended Posts

Witam. chciał bym sie w tym roku wybrac na tor do brna. Mógł by sie ktos z was podzielic zemną informacjami co i jak ? Jak nalezy przygotowac sie na taki wyjazd, jakie sa przepisy, w jakich godzinach mozna latac po torze i jak to wychodzi cenowo. Za wszystkie informacje z góry dzieki

Są 2 możliwości. Pierwsze to wyjzad na jazdy całodniowe, drugi jazdy popołudniowe jak sie nie mylę  17-19

Zdecydowanie lepszym rozwiazaniem jest wyjazd na cały dzień.

Jazdy zaczynaja się od 10-19 chyba że jakaś grupa zorganizowana ma np wynajęty tor miedzy 17-19

Przyjazd na miejsce  przy wjeździe jest budka gdzie Pani sprzedaje bilerty . Wpisujesz kartę ze swoimi danymi opłacasz z góry ile chcesz jeździć . Wjazd na tor 25 min. jazdy to chyba 550 koron. 3-4 sesje to na początek wystarczy + koszt dojazdu + paliwo moto . . Na miejscu można spokojnie zrobic grilla.  

Trzeba sprawdzić na stronie toru kiedy są całodniowe jazdy i  to tak z grubsza.

W 2012 roku byłem 3 razy ekipa ok. 10osób. Jak nic się nie skomplikuje to w 2013 roku też sie wybieramy.

Ja też w końcu bym się wybrał , chociaż nie do końca jestem pewien czy moje umiejętności są już na odpowiednim poziomie żeby tam zawitać , ale gdzieś w końcu ich trzeba nabrać

:D

Jak będziecie orgnizować jakiś wyjazd , dajcie znać na forum , pewnie uzbiera się troche chętnych

Witam

Niestety na dzień dzisiejszy jazdy całodniowe na torze w Brnie sa jedynie 10.05 i w połowie Lipcu.

W związku z tym planujemy wyjazd już na ten piątek.

Pogoda była niepewna (obecnie juz piątek wyglada znacznie lepiej) więc decyzja zapadła praktycznie w ostatniej chwili.

Wyjazd o 6 rano z granicy w Cieszynie.

Jeśli ktos jest w stanie sie na szybko zorganizować i ma ochotę sie wybrać proszę pisać na PW.

kurde, za późno przeczytałem, bo wróciłem właśnie z Radomia wczoraj, a tak to bym się z wami zabrał. Śmigacie często na takie tory?

Poznań, może kartingi?

Jak tylko jest możliwość jeździmy do Brna . Jest to jak dla naszej okolicy najlepsza lokalizacja. Do Poznania jest kiepski dojazd . Rozważamy jeszcze wyjazd w czerwcu na Slovakiaring.

ja tez za puzno przeczytalem a chetnie bym sie z wami wybrał :/ jak byscie sie wybierali nastepnym razem dajcie znac wczesniej

27 sierpnia pojawił się termin jazd całodniowych w Brnie. Ekipa z Bielska i okolic jedzie. Wszystko teraz zależy od pogody.

Siema,gdybyś mógł podrzucić więcej info w temacie 27.08 od której można wjeżdżać,jakie koszty ? Będziemy wdzięczni :)

Jazdy są od 10 d0 18 tej. Przerwa od13 do 14 tej . Bilety do kupienia na miejscu od 9 rano. 25 min jazdy ( 1 sesja ) 550koron

Koszty wyjazdy sam + przyczepa z 2 moto ,paliwo , 4 sesje koszt ok. 600zł -650zł

My zazwyczaj z Bielska wyjeżdzamy ok .6 rano ok. 9 jesteśmy na miejscu

Jazdy są od 10 d0 18 tej. Przerwa od13 do 14 tej . Bilety do kupienia na miejscu od 9 rano. 25 min jazdy ( 1 sesja ) 550koron

Koszty wyjazdy sam + przyczepa z 2 moto ,paliwo , 4 sesje koszt ok. 600zł -650zł

My zazwyczaj z Bielska wyjeżdzamy ok .6 rano ok. 9 jesteśmy na miejscu

No to konkret :) w takim razie widzimy się na miejscu !!! Dzięki za info :)

witam!

odkopujwe temat bo mam pytanie. chcialem na wiosne sie wybrac do brna na jakas nauke jazdy i sie zastanawiam czy tam przed wjazedem na obiekt sprawdzaja poziom halasu jaki generuje motocykl?

Wstępne terminy Actionbike 2014

28 - 30.03.2014  Rijeka
17 - 20.04.2014  Misano
30.05 – 01.06.2014 Pannonia Ring
09 – 13.07.2014 Brno
01 – 03.08.2014 Most
29 – 31.08.2014 Slovakia Ring
19 – 21.09.2014 Misano
24 – 26.10.2014 Rijeka

Polecam niemieckiego organizatora 

moze ktoś ze ślaska wybiera sie na brno w lipcu w tym terminie? jak to wygląda z tym actionbike? rezerwuje bilet tj np 300Eu za 2 dni place to dostaje jakies potwierdzenie i spokojnie moge sobie leciec na tor na umówioną date?
:D