Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

II ZLOT TURAWA Wiecznie Remontujących Motocyklistów

Recommended Posts

Witajcie. Trochę późno ale na pewno nie za późno by ogłosić ze II zlot w Turawie sie odbędzie w dniach 17-18-19 MAJA 2013r. Myślę ze staniemy na wysokości zadania i tak jak w zeszłym roku bedzie super impreza i oczywiście pogoda , kto był to wie o czym pisze . Więcej szczegółów i plakat  juz w krotce bo kilka ważnych umów jeszcze do podpisania a nie chce zapeszać ;-)

Juz teraz załatwiajcie sobie urlop ,wolne , L4 - cokolwiek , bo nie może was zabraknąć juz od piątku bedzie sie działo :-) 

Pozdrawiam i zapraszam

Komornik

WRM MC POLAND/Prudnik

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzięki za info. Ja w googlach wpisywałam Turawa, Komornik i Prudnik i każda miejscowość w innym miejscu

:P Oj kiepściutko u mnie z geografi  ;)

hehehhehe a to hicior:) komornik to ksywka gościa:) co by nie było przyjeżdzaj do Turawy:)

Siema, zlot będzie na północnym brzegu jeziora? tam gdzie jest promenada?

Jedzie ktoś z okolic Rybnika, Gliwic? ale w sobotę rano?

Tak jak mówisz przed promenadą w prawo Turawik jedziemy też z rana w sobotę ale z Zawadzkiego

Ja pewnie pojadę w piątek ale zaprzęgiem więc wolniutko. Może ktoś jedzie rosją w piątek to można by razem pomknąć, (ja jadę z Gliwic).

psim?

Pytanie do zeszłorocznych uczestników: jest tam w okolicy sklep z zaopatrzeniem? Czy muszę targać zgrzewę na baku z Zabrza?