Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tomek Motor - FRIENDLY


Wicu

Rekomendowane odpowiedzi

Może i tak, ale ludzie są teraz tak roszczeniowi, że hoho...

Ja z pomocy Tomka korzystałem na pewno, wszystko mam pochytane, jestem zadowolony i tyle.... A czy Tomek ma strone itd to jego sprawa, nie moja.

Natomiast wszyscy wiemy jak spore są kolejki w senonie i jaki jest czas oczekiwania.... to tyle.

pozdrawiam i mimo wszystko życzę miłego dnia, choć mgła nie odchodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2019 o 11:23, pieron2007 napisał:

Może i tak, ale ludzie są teraz tak roszczeniowi, że hoho...

Ja z pomocy Tomka korzystałem na pewno, wszystko mam pochytane, jestem zadowolony i tyle.... A czy Tomek ma strone itd to jego sprawa, nie moja.

Natomiast wszyscy wiemy jak spore są kolejki w senonie i jaki jest czas oczekiwania.... to tyle.

pozdrawiam i mimo wszystko życzę miłego dnia, choć mgła nie odchodzi :D

Że niby ja jestem roszczeniowy? 

Bo chcę się dowiedzieć, czy warsztat jeszcze istnieje? Gdzie jest i czy nadal pracuje tam polecany jakiś czas temu mechanik?

To, że napisałem, że nie mogę namierzyć warsztatu w necie to tylko informacja, żeby pokazać, że coś zrobiłem w tym kierunku, ale mi się nie udało. 

Tak czy inaczej, ja sobie odpuszczam. Mam inne standardy.

Poza tym mi nikt tajemnej wiedzy na temat lokalizacji nie dał, więc wnioskuję, że 'nie dla psa kiełbasa'. Fantastyczna pomoc kolegi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się napinać, szkoda zdrowia ;)

Tomek odstawia dobrą robotę i chwała mu za to. 

Ale przecież są inne, dobre czy też bardzo dobre warsztaty w okolicy. 

Więc jak ktoś nie może złapać kontaktu, wbić się w kolejkę, lub ma wyżej wspomniane inne standardy, to może śmiało wbijać w inną miejscówkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.