Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tomek Motor - FRIENDLY


Wicu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Chciałem się podzielić wrażeniami odnośnie Tomek Motor ( http://www.tomekmotor.com.pl/ ) w Katowicach.

 

Chciałem przygotować motocykl do sezonu, tj. wymiana oleju i filtra, regulacja i czyszczenie gaźników, zmiana i wyważanie opony z tyłu i sprawdzenie moto pod kątem jakichś innych niepożądanych rzeczy, które mogą spierdolić mi poranek.

 

Moto oddałem Tomkowi w poniedziałek o 19.00 i (pomimo tego, że mówiłem, że mi się nie spieszy) moto był gotów do odbioru już w środę. Niestety, w środę nie mogłem po niego podjechać i Tomek przywiózł mi go dziś (tj. czwartek) pod dom całkowicie za darmo. Dodam, że była to godzina 20.00.

 

Jako że jestem początkujący i miałem milion idiotycznych pytań odnośnie stanu moto, możliwości technicznych, itp, Tomek odpowiedział na wszystkie i służył dobrą radą. Powiedział mi też, że muszę zmienić ciężarki na kierownicy, bo mam chujowe i dał mi namiar na gościa, który robi takie rzeczy taniej, niż on.

 

Podsumowując: FRIENDLY

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam moto oglądać XJR 1300.Byl środek zimy i moto odpali odrazy,ale gościu mówi że dlatego tak odpalił bo wczoraj go odpalał i musiał troszkę pokręcić zanim zaskoczył.Wcale tego nie musiał mówić,ale widać ze chłop uczciwy.W końcu moto nie kupiłem chociaż by w kapitalnym stanie,ale ja szukalem czegoś z owiewkami i wkońcu stanęło na FJR 1300.Ale nie odbiegając od tematu TOMEK bardzo FRIENDLY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno z Tomkiem jak i Bartkiem, który jest u Tomka mechanikiem, miałem kilka razy do czynienia. Chłopacy uczciwi do bólu i sympatyczni. Z serwisu nie korzystałem ale zdarzało mi się, że Bartek rozwiewał moje wątpliwości i odpowiadał na pytania. Znajomy jednak regularnie serwisuje tam swoj motocykl i jest bardzo zadowolony. Tomek sprowadza ludziom sprzęty na zamówienie i nie wszystko trafia na ich stronę. Jeśli ktoś szuka konkretnego motocykla lub ma jeszcze wątpliwości to warto podjechać i porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

miejsce może takie sobie na mój wywód ,ale napisze także ku przestrodze innych,w oparciu o zaistniały w moim warsztacie incydent...

Jeśli warsztat pracuje do godziny np 17 ej ,to starajmy sie szanować czas mechanikom,i starajmy sie do godziny ich pracy załatwiać swoje sprawy,bo ci czekający na klienta też mają swoje życie,dzieci,hobby ,żony a nawet motocykle na których chcą pojeżdzić,jeśli zatem umawiasz sie za godzine,to bądz za godzinę,jeśli masz być za dwie bądz za die a nie póżniej...

Są wypadki,przypadki,sprawy losowe,każdy jest człowiekiem i każdy ma prawo do poślizgu w czasie ,jednakże pamietajmy,jako klienci że czas pracy innych trzeba szanować i  że ci inni mają własne życie i swoje sprawy.

 Pozdrawiam wszystkich ,dzieki za przychylne opinie,dzięki za brak negatywnych,przepraszam niezadowolonych

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz ode mnie FRIENDLY za to co napisałeś.Niektórzy klienci maja jakieś zaburzenia ale nie dajmy się zwariować.
Wprawdzie do Was już nie jeżdżę ale za wcześniejsze wizyty duże FRIENDLY  a od wielu znajomych co nadal się serwisują słychać same pozytywy.

Lewa w górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej. Sory że sie tak tu znalazłem jak Filip z konopii :)

Tomku, polecili mi ciebie odnośnie części. Czy nadal posiadasz części do włoskich motocykli,skuterów typu rotax 4T?

Bo potrzebuje silnik do scarabeo na gazniku poj.200-250ccm3 kompletny.

Jak co to daj znać na forum, no chyba że sie wcześniej skontaktuje telefonicznie,

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Też trafiłem przypadkiem na warsztat Tomka, kiedy to moto stanął na skrzyżowaniu.

Tam Bartek opanował mi sytuację i dzięki temu zdążyłem do roboty.

Po czasie ugadałem się na wymianę napędu a przy okazji naprawiono mi resztę.

Trzeba przyznać, że jak Bartek dorwie moto to wszystko będzie pochytane.

Pozdrawiam i polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

To znaczy, że na pytania zadane w sierpniu przez haidisssa nikt nie odpowiedział, więc nadal nie wiadomo, czy serwis nadal funkcjonuje, czy nie. Nie wiadomo też gdzie i jak wygląda aktualny poziom obsługi. Sam Tomek był tu ostatni raz 4 i pół roku temu, więc myślę, że jednak niewarto się nim interesować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.