Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Baba o moto;)


rudaMiętka

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że pojawiło się dużo negatywnych opinii, ale na szczęście dużo konstruktywnych. Trzeba przyznać rację DANVIELD z tym smarowaniem łańcucha. Dla prowadzących rada, aby brać krytykę z dystansem. Nikt nie od razu urodził się gwiazdą ekranu. Musicie się dotrzeć :D Ruda daję radę i to jest mocny punkt programu. Ogólnie wprowadziłbym więcej luzu do programu, ale to może przyjdzie z czasem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnia opinia podoba mi się najbardziej ( trzymam za słowo ) hahhaha;))) cieszę się że tyle opinii mogłam poczytać. szczerze mówiąc czekam na dalsze;)i cieszę się ze są konstruktywne;) biorę je wszystkie do serca;) odpowiadając na wszystkie powyżej: jestem amatorem w prowadzeniu programu;p ale to chyba nie zaskoczenie ....pracuje nad sobą i mam nadzieję , że  z każdym odcinkiem będzie lepiej;) liczę na Wasze wsparcie, pomysły , wszystkie je biorę pod uwagę, ale nie wszystkie jest do przebrnięcia takie łatwe jak Wam się wydaje. walczę o co mogę;) poza tym, jestem Ratownikiem Medycznym więc będę Was męczyć z apteczkami , chociaż z przymrużeniem oka hahhh  macie rację , motocykle nie są łatwym tematem( do "sprzedania"), drugą kwestią nie jest chęć czy pomysł , a wymagania i oczekiwania tych, co dają nam "czas antenowy".....sumując, dajcie nam krytykę, rady i wsparcie a nikt nikogo nie będzie musiał farbować ;))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie tkwi w Tobie czy farbie do włosów tylko całkowity brak pomysłu co pokazac w programie 
i wychodzi potem że tak naprawde 70% programu to samochodowy chłam a dla picu dodatkiem jest tematyka motocyklowa.
Dlatego uwazam że nalezy skopac po dupie i wykopac na zielona trawke pomysłodawce wpychania samochodowego badziewia
do programu którego sama nazwa wskazuje "moto style" czyli motocyklowy.

P.s. Weryfikuj kto i co Ci mówi bo niebawem uwieżysz że L'Oreal Paris robi oleje silnikowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sugerujesz nam ze za Tymi zbednymi wywodami i programem (realizacją)
stoi jakas niekompetentna osoba to moze najwyzszy czas sie jej pozbyc i zrobic cos przy pomocy "motocyklistów"??

P.s. niewiem czmeu napisałas "niedziela" w kazdym razie jedziem dzisiaj bo wg plakatu dzis sa pokazy :)

edit:
Bylismy w sobote, stunter dał czadu, po za tym pogoda mega do dupy wszystko pływało ale to juz nie wina organizatorów:D
sporo slicznych dziewczyn takze cyc malina delikatesik   :P

Niedziela zdecydowanie stypa i flaki z olejem, ruda i reszta chyba sie wystraszyli farbowania na czarno bo nikogo nie było  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.