Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Baba o moto;)


rudaMiętka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jeżeli o mnie chodzi - to podpowiedzi ciekawych tras

typu:

gdzie warto jechać - do 100km

gdzie warto jechać - do 200km

gdzie warto jechać - do 300km

gdzie warto jechać - do 400km

 

czasami człowiek wsiada - gdzieś by pojechał i pustka w głowie - pozostaje jesenik ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie generalnie tematyka samego programu ma dość małe znaczenie, ponieważ każdy temat można w ciekawy sposób przedstawić i omówić. 
Ważne jest dla mnie prowadzenie, całkowicie bezstresowe, luźne podejście i nie takie drętwe i sztywne podejście, bo taki pseudo profesjonalizm może często wszystko popsuć. 
Bo z tą tematyką to jest tak, że często widziałem wydawałoby się nudne tematy przedstawione niesamowicie interesująco i na odwrót :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli o mnie chodzi - to podpowiedzi ciekawych tras

typu:

gdzie warto jechać - do 100km

gdzie warto jechać - do 200km

gdzie warto jechać - do 300km

gdzie warto jechać - do 400km

 

czasami człowiek wsiada - gdzieś by pojechał i pustka w głowie - pozostaje jesenik ;-)

może wypadzik z kamerką "przed siebie"...na moto;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat dla kobiet: z jaką częstotliwością należy mrugać rzęsami, aby ktoś się zatrzymal i pomogł przy zepsutym moto, gdy zdarzy sie awaria w trasie :D

A powazniej:

pomysł z trasami wg mnie swietny, ten z gotowaniem tez niezly ale nie porusza za bardzo tematyki moto. Bylby to wg mnie kolejny program o gotowaniu gdzie motor bylby tylko elementem estetycznym, dodatkiem do żarcia.
A co gdyby poruszyć temat motocyklistek matek - pewnie panowie sami wiedza jak im rodzina i bliscy susza głowe - jakie to niebezpieczne itd. Co więc maja powiedziec kobiety, na dodatek matki ktorych miejsce zdaniem wielu panow, niestety rowniez jak sie coraz czesciej przekonuje równiez naszych kolegow z forum (smutne) jest przy w kuchni , przy garach gotowac obiadek Panu coby mial zjesc jak wroci z przejazdzki na moto, bawic dzieci. A nie daj Boze matka osieroci dziecko... ojcu raczej sie nie robi takich wymowek... temat wg mnie tzw "rzeka" a i moze znajdzie sie na forum pare babeczek jak ja ktore podzielą się doswiadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  niestety rowniez jak sie coraz czesciej przekonuje równiez naszych kolegow z forum (smutne) jest przy w kuchni , przy garach gotowac obiadek Panu coby mial zjesc jak wroci z przejazdzki na moto, bawic dzieci.  

 

Rozumiem, że do mnie pijeszesz ;] Powiem tylko tyle - to jest forum motocyklowe, więc proponuje więcej dystansu do wypowiedzi. Sądze że większość osób z poczuciem humoru zrozumiała że to był żart, a nie moje poglądy na temat miejsca kobiet w świecie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że do mnie pijeszesz ;] Powiem tylko tyle - to jest forum motocyklowe, więc proponuje więcej dystansu do wypowiedzi. Sądze że większość osób z poczuciem humoru zrozumiała że to był żart, a nie moje poglądy na temat miejsca kobiet w świecie :)

 

nie, nie do ciebie ;) akurat w moim odczuciu jestes tylko "dowcipnisiem" na forum ;P  zagladam tez czasem na inne fora, czytam komentarze pod artykulami motoryzacyjnymi, i włos sie czasem jeży :/

ps: w kuchni tez lubie siedziec, ale najlepiej smakuje jedzonko po wypadzie motorkowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie do ciebie ;) akurat w moim odczuciu jestes tylko "dowcipnisiem" na forum ;P  zagladam tez czasem na inne fora, czytam komentarze pod artykulami motoryzacyjnymi, i włos sie czasem jeży :/

ps: w kuchni tez lubie siedziec, ale najlepiej smakuje jedzonko po wypadzie motorkowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat dla kobiet: z jaką częstotliwością należy mrugać rzęsami, aby ktoś się zatrzymal i pomogł przy zepsutym moto, gdy zdarzy sie awaria w trasie :D

A powazniej:

pomysł z trasami wg mnie swietny, ten z gotowaniem tez niezly ale nie porusza za bardzo tematyki moto. Bylby to wg mnie kolejny program o gotowaniu gdzie motor bylby tylko elementem estetycznym, dodatkiem do żarcia.

A co gdyby poruszyć temat motocyklistek matek - pewnie panowie sami wiedza jak im rodzina i bliscy susza głowe - jakie to niebezpieczne itd. Co więc maja powiedziec kobiety, na dodatek matki ktorych miejsce zdaniem wielu panow, niestety rowniez jak sie coraz czesciej przekonuje równiez naszych kolegow z forum (smutne) jest przy w kuchni , przy garach gotowac obiadek Panu coby mial zjesc jak wroci z przejazdzki na moto, bawic dzieci. A nie daj Boze matka osieroci dziecko... ojcu raczej sie nie robi takich wymowek... temat wg mnie tzw "rzeka" a i moze znajdzie sie na forum pare babeczek jak ja ktore podzielą się doswiadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla ja myślę, że lepiej poczekać z wypowiedziami "ja swoje wiem" i powiedzieć to w odpowiednim czasie, bo na pewno Ciebie to znacznie ograniczy przynajmniej na początku. 

Mi by się fajnie oglądało różne głupotki w stylu wjazd ścigiem w lekki teren i sprawdzanie jak sobie radzi. Takie nietypowe sytuacje w stylu top gear, bo przecież nikt nie mówi że wszystko musi edukować i pouczać ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla ja myślę, że lepiej poczekać z wypowiedziami "ja swoje wiem" i powiedzieć to w odpowiednim czasie, bo na pewno Ciebie to znacznie ograniczy przynajmniej na początku. 

Mi by się fajnie oglądało różne głupotki w stylu wjazd ścigiem w lekki teren i sprawdzanie jak sobie radzi. Takie nietypowe sytuacje w stylu top gear, bo przecież nikt nie mówi że wszystko musi edukować i pouczać ^^

W sumie tez nieglupi pomysł, dodałabym przewiezienie w calosci tortu, crossem w terenie ;)

albo odcinek w ktorym prezentowano by miny rodziców gdy ich pociechy podjezdzaja motorem pod ic dom nie mowiac wczesniej ze nawet maja takie plany - bezcenne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w 6 m-cu ciąży , prowadzę od kilku lat z mężem i znajomym salon i serwis motocyklowy  i widzę jak zmieniło sie podejście  rodziny , znajomych itd. do mojej osoby i jak "cudownie" młodsze koleżanki które zawsze zazdrościły mi pracy , z przękasem mówią: "a to Ci się skończy teraz , już nie będziesz jeździć" ... cóż  ja wiem swoje , część rodziny chciałaby żebym olała motocykle a prawda jest taka że wsparcie męża i dobra organizacja ,tak na prawdę pozwolą na kontynuowanie tego co się zaczęło.

 

Jesli to twoj pierwszy dzieciak, nie ma co sie oszukiwac, bedzie zwrot o 180 st. Czlowiek nagle zadaje sobie pytanie: WTF ? Wszystko ulega totalnemu przeorganizowaniu, i cokolwiek chcesz zrobic wpierw liczy sie dziecko i co z nim zrobic i jak, nawet idac po bulki do sklepu a co dopiero mowic o jakims wypadzie na moto. nie mowiac ze pierwsze pol roku minimum bedzies zwyczajnie padnieta... choc was jest dwojka, ja praktycznie od poczatku bylam sama z malym i jesli udawalo mi sie cos realizowac z marzen, siebie, planow, to tylko zyczliwosci bliskich. I takiej pomocy ci wlasnie zycze i duzo sily :) bo jak sie mawia dzieci to kupa radosci... z przewaga wiadomo czego ;P i napewno wrocisz na moto, wbrew niedowiarkom :) a maluszek ci napewno wynagrodzi miloscia napewno rzadsze i trudniejsze do zorganizowania wypady na motorku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to twoj pierwszy dzieciak, nie ma co sie oszukiwac, bedzie zwrot o 180 st. Czlowiek nagle zadaje sobie pytanie: WTF ? Wszystko ulega totalnemu przeorganizowaniu, i cokolwiek chcesz zrobic wpierw liczy sie dziecko i co z nim zrobic i jak, nawet idac po bulki do sklepu a co dopiero mowic o jakims wypadzie na moto. nie mowiac ze pierwsze pol roku minimum bedzies zwyczajnie padnieta... choc was jest dwojka, ja praktycznie od poczatku bylam sama z malym i jesli udawalo mi sie cos realizowac z marzen, siebie, planow, to tylko dzieki zyczliwosci bliskich. I takiej pomocy ci wlasnie zycze i duzo sily :) bo jak sie mawia dzieci to kupa radosci... z przewaga wiadomo czego ;P i napewno wrocisz na moto, wbrew niedowiarkom :) a maluszek ci wynagrodzi miloscia niestety rzadsze i trudniejsze do zorganizowania wypady na motorku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.