Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Krym, Bałkany, Włochy... Podróże motocyklem..


sargon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

Idąc śladem co niektórych podróżników stworzyliśmy z ekipą swoją stronkę i funpage na FB. 

Jak inni również szukamy sponsorów i patronaty medialne czy jakiegoś rodzaju wsparcia na nasze wyprawy,

ale również żeby się nieco pochwalić by zainteresować innych turystyką. 

Na stronce możecie zobaczyć jakie podróże są już za nami, krótkie przedstawienie ekipy i takie tam icon_mrgreen.gif 

Funpage będzie aktualizowany w miarę postępów w planowaniu czy jakiś nowych wątków dot. wypraw itp. 

Cały czas jeszcze pracujemy nad stroną więc wybaczcie niedociągnięcia. Mam nadzieje że znajdzie się czas na wrzucenie materiału z naszych poprzednich wyjazdów.

Opinie i komentarze mile widziane i mam nadzieje że w miarę możliwości pomożecie nam się wybić do sponsorów ;)

Miłej lektury!

 


 


 

pozdrawiam

sargon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W niedzielę wróciłem z Italii,przez 9 dni przejechałem 3454 km i było tak super,że dzisiaj najchętniej bym to znowu powtórzył.Wprawdzie pod koniec wycieczki już upały zaczynały doskwierać.Spaliśmy na polach namiotowych,autostrady-Czechy i Austria,Włochy drogi niepłatne(oznacz ss).Zaliczona Wenecja,wschodnim wybrzeżem do Peskary,potem górami przez AsIsi,do Grado i przez Graz do domciu.Ubezpieczeni asistans mnie i moto 98 zł,a w podróży zmieściłem się w 300 eurasach.Jechałem na chińskiej ćwiartce,spalanie 2,45 l/100.A i jeszcze jedno ,Italia to raj dla jednośladów,wyobraźcie sobie kierowców samochodów, którzy ustępują miejsca,nie trąbią itp totalnie inna kultura, POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.