Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Projekt bagger...


Damian i Mizi

Rekomendowane odpowiedzi

może o to mu chodziło, a może o co innego.

nie wiemy tego...

co do aerodynamiki to uwzględniłem to już na samym początku, w fazie projektowania. 

dlatego kufry są przycięte od przodu by stawiały mniejszy opór.

poza tym wcześniej miałem z jednej strony tablice rejestracyjną, a z drugiej sakwę, wiec opór, był porównywalny, a wspomnianych wibracji nie odczuwałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na zdjęciach wygląda super,  ale jak mówisz że troche nie bardzo to może by tak jakąs grafikę na nich umiescic (np butelkę jacka daniels-a ;) np takie coś http://www.wallsave.com/wallpaper/1920x1080/jack-daniels-daniel-s-old-no-brand-kingdom-128649.html ) na białym czarną a na czarnym białą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm na zdjęciach wygląda super,  ale jak mówisz że troche nie bardzo to może by tak jakąs grafikę na nich umiescic (np butelkę jacka daniels-a ;) np takie coś http://www.wallsave.com/wallpaper/1920x1080/jack-daniels-daniel-s-old-no-brand-kingdom-128649.html ) na białym czarną a na czarnym białą ;)

myslałem o tym, ale chciałem takie logo podświetlane.. poza tym mam juz takie logo od 2 lat na chłodnicy

 

1-DSC06981.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały kufer wygląda jak jakis mebel z toaletki :)

ale pójdą jeszcze uszczelki zakrywające zawiasy wiec moze cos sie poprawi :)

Trzeba by złamać jego monotonię jakimś  "ornamentem", jakiś motyw by się tam przydał. 

 

Czarny na białym, ale na tyle "dyskretny", żeby nie zaburzył całej koncepcji. Nic mi nie przychodzi do głowy, ale idea podobna jak w tym znaku:

 

yin_yang.jpg

 

Może zamiast maskować zamek na białym kufrze i zawiasy - można by je dla kontrastu wyeksponować? Niekoniecznie musi być wszystko idealnie symetryczne, jak lustrzane odbicie. Czarny kufer pozostawiłbym czarny, ale z białym można by coś pokombinować. Sorry, za takie "wydumki", ale słońce i piwo dało mi wczoraj popalić  :D

 

 

Można by na krawędziach zrobić takie szwy, jak ma piłka bejsbolowa: 

Baseball-b-and-w-clip-art-download-free-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, co do tej grafiki to masz dobry pomysl :D ( a z tą grafiką co masz na chłodnicy to trafiłem że ho ho ) ) ...i jeszcze zdjecie z paliKOT-em, psiak wyszedł rewelacyjnie a za niedlugo napewno się pojawi artykył w fakcie palikot jezdzi motocyklem po wiejskiej i obkłada posłow kijem bejsbolowym ;) . Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie;) ja na tym biały walnęłabym na pewno jakąś grafikę, bo trochę pusto. Ten Jack jest fajny :) ale najlepiej wkomponowac go tak by nie był perfidnie wklejony na "środku"  ale jakoś wkomponowany :) 

 

Jakbyś wrzucił zdjęcie z boku (chodzi o białą część) to zrobiłabym Ci wizualizacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem sprzęt na żywo na Wooeremce. Wielki szacun za efekt końcowy, bo zdjęcia tego nie oddają. Do tego jak zobaczyłem sznaucera biegnącego z małą kamizelką do ubrania w zębach, to już w ogóle szczena mi opadła. Mój pies nie kuma nawet takich rzeczy jak bieganie za rzuconym patykiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.