Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie o kurs/szkolenie techniki jazdy


Wicu

Rekomendowane odpowiedzi

... a na ten rok wyskoczyli z kwotą 1100zł i tym samym bardzo mnie zniechęcili a byłem już zdecydowany :(

 Z wykorzystaniem ich motocykla cene podniesli na 1400 zl!!!

Naprawde zastanawiam sie czy przez rok cena benzyny w Krakowie podskoczyla do 20zl za litr? A moze ich umiejetnosci przez rok tak poszly naprzod...? :angry:

Przykre to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

do dogadania mamy praktycznie kazdy weekend czasami wypada mi słuzba w którys dzien weekendu ale o tym juz teraz z góry wiem kiedy co i jak. Ogólnie nie prowadzę szkoleń grupowych bo jest za duzy tłok i nie każdemy można poświęcić maksymalny czas. Jeśli juz grupowo to w niewielkiej ilości max 5 osób jest optymalnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu kilka chętnych osób i przydała by się lista do jakiegoś obrazu -ile ,widzę tu sporo osób które są zainteresowane szkoleniem ale często kończy się właśnie na chęci uczestnictwa (zresztą jak w moim przypadku :P ) :) może Yogi niech poda wolne dni a my miedzy sobą ustalimy kiedy komu pasuje i termin wybierzemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W suzuki shell moto w Tychach widzę datę 09.06. Jeśli nic nie wypadnie to  będę reflektowała własnie na ten termin. Jeśli komuś podpasuje termin to dawajcie znaka. Razem dojechać na miejsce jest raźniej ;)

 

Jeżeli jesteś poważnie zainteresowana to wyślij im swoje zgłoszenie.

Jest szansa, że zorganizują drugą grupę szkoleniową ponieważ jest sporo chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 11.05 pasuje to robimy zapisy do grupy, myślę że optymalna godzina to 8:00 żeby jeszcze nie grzało ostro, potem koło południa można zrobić chwilę przerwy. Nie mam pojęcia jak długo Yogi przewiduje to szkolenia jak kiedyś rozmawialiśmy to cały dzień. Więc myślę że ze 12 godzin :P. Co do ceny to myślę że jak się utworzy grupa do Yogi nam ją poda.

 

Grupa na 11.05.2013 godz. 8:00 (maksymalnie 5 osób.)
1. Goldi87
 

 

 

Jak to dobrze wyjdzie to zorganizujemy kolejne grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne koleżanki i kolegów :)

 

Jeżeli nie macie nic przeciwko to proponuję przesunąć termin szkolenia o kilka tygodni - tak w okolice 25.05,  01.06 lub ewentualnie 08.06

Powodem takiej propozycji jest wypadek, który miałem w ubiegłym tyg. i w związku z tym nie zdołam naprawić motocykla do 11.05

Muszę czekać na pieniądze od ubezpieczyciela, a to może trwać do 30 dni.

Tak więc jeżeli nie zależy Wam bardzo na szkoleniu 11.05 to byłoby miło gdybyśmy to przełożyli.

Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa rozwiązania, albo zapiszesz się na kolejny termin bo myślę że na jednej edycji się to nie skończy bo oferta myślę jest atrakcyjna i dla nas chętnych jak i organizatora. Pozatym same szkolenie jak już rozmawiałem odbywać się będą na naszych sprzętach jak i sprzętach Yogiego więc myślę że jest to do dogadania. Zapraszam innych zainteresowanych do wpisania się,

 

Przy większej ilości chętnych załatwimy kolejne terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.