Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie o kurs/szkolenie techniki jazdy


Wicu

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jak rozumiem są dwie osoby i więcej na sobote nie będzie? Myślę że do piątku poczekamy z zamknięciem listy, co do samego szkolenia czekamy na odpowiedź od Yogiego, bo jeden motocykl wymaga serwisu i nie wiadomo czy na sobotę ida się go zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem w zeszłym roku na Shell Moto  (na lotnisku w Kamieniu) i było fajnie, w cenie 150 PLN był jeszcze obiad :-)

 

W tym roku też bym pojechał, ale muszę pożyczyć Suzuki ;-) bo zmieniłem na Kawę,

ale wciąz jestem zainteresowany, szczegóły obecności zależne od czynników takich jak:

czas i miejsce akcji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie informacje że szkolenie z przyczyn technicznych zostanie przełożone na 18.05.2013 godzina ta sama. Dla tego ponowne pytanie do osób które się wpisały już na liste czy im to pasuje? Dobrze by było jakby Cori zdeklarował się na 100% :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie informacje że szkolenie z przyczyn technicznych zostanie przełożone na 18.05.2013 godzina ta sama. Dla tego ponowne pytanie do osób które się wpisały już na liste czy im to pasuje? Dobrze by było jakby Cori zdeklarował się na 100% :). Pozdrawiam.

Też dostałam tą informację , ale niestety i ten termin mi nie pasi mamy ogólnopolski zlot babeczek ;) na 2 oo ;D

ale będę śledzić temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie pozostało mi 8 godzin do wyjeżdżenia na motorze.. Wyjeździłabym już teraz ale jak twierdzi Pan instruktor, ma niesprawny motor i muszę czekać.. ok niech mu będzie.. Zapytałam czy kupił 600-tkę bo na takiej będę zdawać.. powiedział nie, oraz że wyjeżdżę na 125 resztę godzin. Zapytałam czy mogę uzyskać zwrot pieniędzy (400zł) za resztę godzin i iść gdzie indziej, po czym powiedział że on ma kolegę który kupił już nowy motocykl i pójdę do niego ale nie na 8 godzin tylko na trzy bo on bierze 160 zł za godzinę.. ? Czy to w ogóle możliwe 160 za godzinę jazdy ? Wcześniej 50zł - 1 godz.. powiedział że tak jest wszędzie, każdy ma taką cenę odkąd weszły nowe przepisy.. ;/

 Czy wszędzie godzina jazdy kosztuję 160 zł.. ? Oraz czy mogę żądać zwrotu pieniędzy za te 8 godzin i iść szukać gdzie indziej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od regulaminu osrodka, zapisujac sie automatycznie go akceptujesz, jesli zapisywala sie i wiedzialas ze bedziesz szkolona na 125 a nie na "600" to nie wiem o co Ci chodzi. Gosc moze Ci zwórcic za te 8h ale wcale nie musi w zaleznosci od regulaminu.
Jesli motocykl ma faktycznie nie sprawny a przeciez to tylko rzecz ktora jest dosyc mocno eksploatowana na nauce jazdy wiec ma prawo sie zepsuć, jesli natomiast nie jest w stanie dokonczyc szkolenia to musi oddac Ci kase za te 8h poniewaz nie wywiazal sie z umowy
jesli chodzi o jazdy ta sa one z tego co zauwazylem od 100-150zl za godzine jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.