Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

II topienie marzanny w skrzyszowie


Rekomendowane odpowiedzi

w związku z niesprzyjającą aurą na jazdę dla większości motocyklistów informuję iż II topienie Marzanny przy Retro Motor Bar zostaje przełożone na przyszłą sobotę tj.23.03.2013r , z motocyklowym pozdrowieniem LWG

Leon  ty jakiś mało poważny jesteś, choć chciało by się Ciebie nazwać po imieniu.

Może poczekaj z tym terminem topienia do lata wtedy będzie aura super.

A nawiasem mówiąc to jakaś chu.owina z Waszej strony aby wpieprzać się  WRM-owi w ten sam termin, takiej samej imprezy na tym samym terenie.

 Ja jadę do Jastrzębia  Oni byli pierwsi z tą datą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon  ty jakiś mało poważny jesteś, choć chciało by się Ciebie nazwać po imieniu.

Może poczekaj z tym terminem topienia do lata wtedy będzie aura super.

A nawiasem mówiąc to jakaś chu.owina z Waszej strony aby wpieprzać się  WRM-owi w ten sam termin, takiej samej imprezy na tym samym terenie.

 Ja jadę do Jastrzębia  Oni byli pierwsi z tą datą.

Janek ty to chyba mało poważny jesteś pisząc ten post , to w sezonie jak jest kilka imprez moto w Polsce w tym samym terminie to wszystkich będziesz po imieniu nazywał tak jak mnie ? nie wierzę w to że odważysz się to powiedzieć Helsom lub Gremium !! Jak jesteś taki dobry to wpadnij dzisiaj na bar , dam ci tą marzannę i ją w tym mrozie i śniegu zawieziesz i utopisz to może za tydzień będziesz miał fajną pogodę już i nie będziesz miał obowiązku stawić się na Obowiązkową Imprezkę !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon, twardym trza być...

chyba w skrzyszowie w czerwcu marzanne bydziemy topić :) bo weekendu majowego też nie polecam, bo od 2 lat pada w tym czasie, a 2 lata temu to nawet i śnieżnie było, tak myślę że może najbezpieczniej to bedzie w lipcu ;)  :lol:  :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

UWAGA !! z przykrością zawiadamiam że Topienie Marzanny przy Retro Motor Bar w dniu 23.03.2013r zostaje odwołane z powodu nadejścia zimy na początku kalendarzowej wiosny !! Poczekamy na wyższą temperaturę i tak czy owak tradycji stanie się zadość choć byśmy mieli to uczynić latem jak zasugerował jeden z naszych kolegów ale ważniejsze jest bezpieczeństwo i dobra zabawa !! pozdrawiam i LWG .

 leon, tego lata to już wiele nie zostało... co z tradycją topienia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.