Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poszukiwany blacharz - lakiernik w Katowicach (okolice)


Heisenberg

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Poszukuje dobrego a zarazem taniego lakiernika na terenie Katowic (również okolice Katowic). Głownie zależy mi na naprawie puszki a raczej drobnych elementów typu nadkole czy nadproże. Ofert jest pełno, firmy oferują wiele począwszy od niskich cen po auta zastępcze. Mnie interesuje naprawdę solidny fachowiec a zarazem tani (nie interesują mnie zastępczaki na czas roboty i inne, że tak napiszę promocje)... wiem, że trudno pogodzić te dwie rzeczy tj. wykonanie i cene, ale nie zaszkodzi zapytać :-) Także jak macie kogoś sprawdzonego i śmiało możecie polecić to piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat może i nieaktualny, ale jeśli ktoś będzie szukał, to ja z Katowic polecam bardzo firmę Autolakiernik, wielokrotnie ja i moi znajomi mieliśmy tam robione auta i zawsze byliśmy zadowoleni. Namiary tutaj: www.autolakiernik.pl 

W razie jakichś pytań, chętnie odpowiem na tyle, ile wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam. Odświeżam temat lakiernika

Potrzebuję dobrego lakiernika do pomalowania elementów po klejeniu (spawaniu) w FZ6 S2 FAZER. Elementy są zdemontowane i czekają na pomalowanie (bak, czasza, tylne owiewki, etc.)

Jestem z Dąbrowy Gorniczej. Szukam dobrego lakiernika w rejonie Katowic, Dabrowy, Sosnowca. Zależy mi na dobrej jakości za rozsądną cenę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Blisko tam mam. Jak się dowiem szczegółów to podzielę się szczegółami na forum. Narazie odbieram ostatni element od gościa co mi klei plastiki. Za klejenie czaszy,oslony kola przedniego, reflektorów wraz z wklejaniem kołków oraz plastików do czaszy w ilości 4 szt koleś wziął 470 pln. Nie wiem czy to dużo czy mało. Malowanie elementów czarnych było w tej cenie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Odradzam lakierowanie w Recar Serwis w Dąbrowie Górniczej. Gość za polakierowanie elementów do mojej Yamahy FZ6 fazer - czaszy, baku, dwóch tylnich owiewek, elementu za siedziskiem, policzył 1200 pln. Dodam, ze wszystko miałem zdemontowane i poklejone. To trochę dużo. Dalej szukam lakiernika.

Poza tym potrzebuję kogoś kto doprowadzi moją szybę i reflektory do uzytku - chodzi mi o polerowanie. W zależności od ceny zdecyduję się na polerowanie lub kupię przednią szybę na Aliexpress (cena tam to 20 USD z wysyłką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że będę bronił lakiernika z jakiegoś serwisu, ale 1200zł za tą robotę, to moim zdaniem uczciwa stawka jak na uczciwy legalny biznes. Ja jako powiedzmy garażowiec policzyłbym podobnie zaleznie od stanu elementów i ilości nakładu pracy jaki trzeba włożyc w wyprowadzenie i przygotowanie pod sam lakier.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie,

 

W końcu udalo się pomalować moto i wygląda jak z salonu. Znajomy za 1000 pln pomalował wszystkie elementy plastikowe. 200 pln kosztowało mnie pomalowanie felg, setów w Mifamaroll w Dabrowie Górniczej. Jakosciowo jestem bardzo zadowolony. Jak bedę miał więcej czasu to zamieszczę zdjecia przed i po malowaniu. Kolor trochę się zmienił, ale przy lakierze trójwarstwowym ciężko było się idealinie wstrzelic. Mam nadzieję, że to pomoże Wam jezeli będziecie orientować się w cenach.

Przy okazji wymieniłem łozyska, które i tak musiałem do malowania wyciągnąć - do mojego moto cięzko było zdobyc w sklepach internetowych (rok prod 2010) a w ASO usłyszałem 740 pln. Kupiłem NSK i dałem za łozyska przód (2 szt.) i tył 3 szt (jedno w zębatce) 240 pln!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.