Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gokarty Sosnowiec ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh no wszystkim nie dogodzę! Ale przemyśl ten temat :) No i zobaczymy jaki termin odpowiada większości osób.

 

P.S. Skoro tak nie jeździj w pobliżu mojej osoby  :lol:

 

Jak zapaskudzi winkle to fajnie sie do driftować :P Jo sie pisza :)

Spokojnie jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo...ale bylo juz blisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o godzine :) jak na 17:00 bede w domu to mi pasuje a wogóle to oczywiście bierzemy cały tor pod wynajem?? Wiadomo że się piszę :P

Co do godziny to ja bym nawet 18 proponowała. Ostatnio braliśmy cały tor jednak trzeba WCZEŚNIEJ dać znać bo później są problemy z rezerwacjami.

W takim razie proponuję zrobić listę, chętnych proszę o dopisywanie siebie i innych osób, które macie zamiar zabrać- tak aby przy rezerwacji podać orientacyjną liczbę osób. Termin to 08.06.2013 r. godzina: 18:00.

Będę pierwsza, choć pewnie na torze zadziała to w odwrotny sposób :

1. Nika_ +1

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jaki to wyjdzie koszt na osobę mniejwięcej :P ? Jestem tu zupełnie nowy ale lubię jeździć na kartach i może bym się skusił :)

Nie tylko koledzy :P

Cennik jest na stronce toru, zazwyczaj braliśmy 30 minut (2 razy po 15 min) i płaciliśmy 65 zł. Jeśli ktoś się boi, że mu się zbierze albo coś i nie wytrzyma tyle to można brać krótszy czas.

 

Jeśli zgłosi się kilka osób i wcześniej będziemy wiedzieli ile (do niedzieli) to zadzwonię i zapytam Panią czy jest szansa na jakiś rabat przy rezerwacji na taką a taką ilość kartów. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to sie bierz za jazde na mopliku a nie gokarty straciłeś kolejny dzień dziś po sośnicy targaliśmy sprzęty dopiero wróciłem

Nie kradnij mi ludzi z tematu STAWROS :P A na gokarty też wbij cwaniaczku :D

 

Do niedzieli czekam na wstępne deklaracje bo jak zadzwonię na tor to jest różnica czy będzie 5 osób czy 15 :)

Dlatego 'namyślać się'. Ja baaaaardzo polecam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda deszczowa się utrzyma to pewnie się pojawię

Jak zawsze budzisz się w porę  :P

 

Zaszły zmiany i chyba na ten sezon to faktycznie ze sprzetow na ktorych mozna poswirowac zostanie mi gokart

 

kiedy planujecie wypad w jakich godzinach i moze ktos ogarnia czy z gipsem za kostke wskocze do maszyny :-)

 

Wypad był planowany na sobotę ale z Defrasto już praktycznie zrezygnowaliśmy skoro nie było ekipy :)

Myślę, że gips to nie będzie problem, może być nawet pewnego rodzaju zabezpieczeniem :P

Przykro mi z powodu zmian...

 

Wskoczyć to na pewno - gorzej będzie z wysiadaniem ;)

Ja tam i bez gipsu na początku nie wiedziałam jak wysiąść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

z fb

"Witamy,
w związku z licznymi telefonami i zapytaniami informujemy, iż tor został zlikwidowany.
Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za wspólne ściganie .....
Nasze dotychczasowe doświadczenie na pewno wykorzystamy
i mam nadzieję, że jeszcze Was zaprosimy do tych kubełkowych siedzeń, malutkiej kierownicy, a ryk silników i zapach spalin na pewno nas połączy........."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.