Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety 2013 - Sezon - Zapisy


Szymon@Orzesze

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero dziś chwila wolnego na ogarniecie tematu.

Napisałem wiadomosc z zapytaniem co i jak i za ile. Jak dostane info to zaraz tu wrzuce. Mam nadzieje ze temat ogarniemy pozytywnie.

 

Pewnie trzeba bedzie zrobić aktualizacje zamówien itp. 

 

Projekt koszulek jak wczesniej - w razie jakichkolwiek zmian wrzuce propozycje. 

Chciałbym to w miare szybko załatwic tak zeby jeszcze koszulke w tym sezonie ponosic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP:)

 

Temat ogarniety w 90% 

sprawa wyglada nastepujaco:

 

- Koszulki  projekt jak na 1 stronie tematu wzór 2 

 

Rodzaj koszulki  STEDMAN model Prime   ( GRUBE )  

 

Ceny uzaleznione od wielkosci nadruku 25x25  30zł a z wiekszym 45x45  cena koszulki 45zł Nadruk  nie guma a rodzaj aksamitu (meszek)

 

Minimalna ilośc zamówienia 10 sztuk - od niej zaczyna sie produkcja

 

 

Co wy na taki rozwój sytuacji ?? Ktoś chętny ??

Transport jak poprzednio na Chudów.

Ze swojej strony moge tyle załatwić

 

Zbiorka kasy, zamowienie, dostarczenie na Chudów.

 

Jedyny problem iż potrzebny jest projekt w Corelu którego nie ogarniam i potrzebowałbym aby Tym sie ktoś zajoł.

 

Jeśli byli by chętni/e to wstawie rozmiarówke itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zbieram info co i jak i ile miało by tego być 

Sa tansze opcje tzn koszulka gorszej jakosci - ale jak bedzie wygladała po kilku praniach ?? Ujme to tak bedzie bardziej przewiewna.

 

Co sadzicie o wzorku 25x25 ?? to wcale nie małe Logo a i cena niższa.

 

 

Z niczym  sie nie narzucam, chciałem tylko dokończyc nie załatwiona sprawe. Wasza decyzja jak to sie skonczy.

 

Nie mam innych namiarow na firmy zajmujace sie takimi gadzetami.  Jak ktoś chetny zawsze sam moze pociagnac Inicjatywe i ja dokonczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plus dla ciebie za chęć kontynuacji inicjatywy, ale muszę się zgodzić z Dragonitą. Cena tak jakby za wysoko, ale twoje argumenty odnośnie jakości mnie przekonują. Tylko przy tej cenie musiałbym się zastabnowić czy chcę taki gadżet, a przy mniejszej miałbym mniej oporów. Ale tak jak mówię, kwestia jakości koszulki jest też ważna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, jeszcze Szanowne grono forumowe o propozycje cenowe  :)

 

Koszulke z nadrukiem da sie zrobić z tego co widze nawet za 20zł ale, jesli ma to mieć rece i nogi to trzeba przemyśleć co sie chce.

Koszulki ponizej 200g na metr sa naprawde słabej jakosci.

 

Osobiscie chciałbym miec taka koszulke na minimum sezon a nie do pierwszego prania.

 

Na allegro sa firmy które to robia za mniej niz  30zł ale nadruk tylko na przodzie badz plecach, dodatkowe opcje płatne, 

 

Nie chce w zaden sposob na tym zarobić podbic cene, czy wymuszac produkcje u obojetnie kogo.  

Macie pomysły, namiary, ceny, chetnie zadzwonie dopytam. 

Wiem nigdy wszystkich sie nie zadowoli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, jeszcze Szanowne grono forumowe o propozycje cenowe  :)

 

Koszulke z nadrukiem da sie zrobić z tego co widze nawet za 20zł ale, jesli ma to mieć rece i nogi to trzeba przemyśleć co sie chce.

Koszulki ponizej 200g na metr sa naprawde słabej jakosci.

 

Osobiscie chciałbym miec taka koszulke na minimum sezon a nie do pierwszego prania.

 

Na allegro sa firmy które to robia za mniej niz  30zł ale nadruk tylko na przodzie badz plecach, dodatkowe opcje płatne, 

 

Nie chce w zaden sposob na tym zarobić podbic cene, czy wymuszac produkcje u obojetnie kogo.  

Macie pomysły, namiary, ceny, chetnie zadzwonie dopytam. 

Wiem nigdy wszystkich sie nie zadowoli. 

koszulka nie musi być gruba by była dobra, wszystko zalyży czy jest z bawełny czesanej i w jakiej technologii. Nie polecam nie czesanej bo jest szorstka i nie przyjemna. Jak masz dojscia do stedmana niech Ci wycenia model Stedman Comfort Men 185 g/m2 (ST-2100) powinien być tańszy a jakość będzie satysfakcjonująca. Jest też model damski.  Taka moja mała sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.