Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety 2013 - Sezon - Zapisy


Szymon@Orzesze

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam info że niestety koszulek nie będzie bo za mała ilość osób je chce.

 

Dragonitko te info to od autora ??

 

Bo jak pamiętam to w jednym ze swoich pierwszych postów w tym temacie pisał:

"... Nawet jak będą 2 sztuki to je wydrukuje !"

 

Więc trochę smutna to wiadomość :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprawa ma się tak że jest "za mało sztuk..." szukałem innego dostawcy lecz cena byłaby wyższa. Na dzień obecny walczę o zrobienie koszulek. Jak sprawa się potoczy dam znać ok godziny 20 jak pojawi się numer konta będzie to znaczyło że koszulki ida do druku. Problem z informacją był taki że nie mogłem się zalogować na forum ... Dopiero dzisiaj mi sie to udało. Napisałem do drukarni i czekam na info. Wieczorem 100% info na temat. Jak by ktoś chciał przejąć inicjatywę mogę podać kontakt (ja mam tam za daleko troszkę, a żeby po nie tam jechać musiałbym kołować transport bo nie mam prawka) Dokładna miejscowość to RUDA ŚLĄSKA - jak ktoś chce przejąć inicjatywę to pisać PW @@ !

JA TAM WSZYSTKO PROJEKT PODEŚLĘ ALE KTOŚ BY MUSIAŁ KASĘ ZEBRAĆ OD FORUMOWICZY I ZAPLACIC ORAZ ODEBRAC I PRZYWIEŹĆ NA CHUDÓW W JAKIMŚ WSPÓLNYM TERMINIE PONIEWAŻ TERAZ TYLE POLICJI POWYSKAKIWAŁO ŻE POJADE DO RUDY I WRÓCĘ NA LAWECIE. POSZEDŁ E-MAIL DO RUDY CZY PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - DAJE WIECZOREM DZISIAJ LUB JUTRO INFO NA TEMAT TYCH KOSZULEK A JAK KTOS CHCE PRZEJĄC TEMAT I JEST Z RUDY TO PISAĆ !

Pozdrawiam i wybaczcie za te smutne wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...: Walka trwa :... Dostałem odpowiedź od dwóch firm że mogą się podjąć i płacę przy odbiorze, a nie przed (dla mnie na rękę jak i dla Was :) ) Podsyłam projekty i czekam na cenę orientacyjną ;)Dokładniej: przesyłka za pobraniem, a teraz zobaczymy gdzie taniej no chyba że ceny będą w ~1-5 zł a jakoś będzie 300 razy lepsza to pozwolę wybrać tą droższą. 1 firmę znam, pewnie wielu z Was ją zna ponieważ są z RUDY ŚL i robią ŚLONSKIE koszulki / bluzy / spodenki itp/itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonita - 1 sztuka

Kukiss - 2 sztuki

Padre - 1 sztuka (bez napisu na plecach) - mam pytanie czy da radę odebrać na Chudowie ? Ponieważ dla Ciebie to kolejne koszty związane z wysyłką :)

Karczek - 1 sztuka

Seether - 1 sztuka

Mroczny - 1 sztuka

Hudy005 - 1 sztuka

JanPawelS - ? sztuk/a - napisz czy jeszcze chcesz, czy już nie

Kaktus - 1 sztuka

arczi137 - 1 sztuka

10 sztuk tak że wysyłam 10 sztuk na wycenę + 1 bluza dla mrocznego ;)

Jak byśmy się tak sprężyli to MOTOSERCE (jak się nie mylę taka nazwa) będzie na Chudowie to wtedy mogę podjechać i rozdać każdemu - co do terminu się dogadamy tak żebym co tydzien nie jezdził i tylko 1 koszulkę dawał bo nie wiem czy moto będę miał (prawdopodobnie sprzedam) a wtedy kołowanie transportu będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyceny jak będziesz miał już całość to wycenimy

PS kolor nadruku przy takiej ilości musi być ten sam czyli koszulki

białe

lub czarne - nie mozna łączyć

========================================================= info od drukarni :)

Czyli wszystkie koszulki jakie chcecie ? Czarne czy białe ? Ja bym preferował bardziej białe :)

Ps : Ceny mogą ulec zmianie jak czytacie wyżej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czorno :ph34r:

Dukers, on 18 May 2013 - 4:20 PM, said:

Dragonita - 1 sztuka

Kukiss - 2 sztuki

Padre - 1 sztuka (bez napisu na plecach) - mam pytanie czy da radę odebrać na Chudowie ? Ponieważ dla Ciebie to kolejne koszty związane z wysyłką

Karczek - 1 sztuka

Seether - 1 sztuka

Mroczny - 1 sztuka

Hudy005 - 1 sztuka

JanPawelS - ? sztuk/a - napisz czy jeszcze chcesz, czy już nie

Kaktus - 1 sztuka

arczi137 - 1 sztuka

10 sztuk tak że wysyłam 10 sztuk na wycenę + 1 bluza dla mrocznego

Jak byśmy się tak sprężyli to MOTOSERCE (jak się nie mylę taka nazwa) będzie na Chudowie to wtedy mogę podjechać i rozdać każdemu - co do terminu się dogadamy tak żebym co tydzien nie jezdził i tylko 1 koszulkę dawał bo nie wiem czy moto będę miał (prawdopodobnie sprzedam) a wtedy kołowanie transportu będzie

Ja koszulki to oni zacne robią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę przedłużać tego wszystkiego. Lista na zapisy ZAMKNIĘTA. Piszę do hurtowni :

Dragonita - 1 sztuka

Kukiss - 2 sztuki

Padre - 1 sztuka

Karczek - 1 sztuka

Seether - 1 sztuka

Mroczny - 1 sztuka

Hudy005 - 1 sztuka

JanPawelS - ? sztuk/a - napisz czy jeszcze chcesz, czy już nie

Kaktus - 1 sztuka

arczi137 - 1 sztuka

+1 bluza specjalnie załatwiałem dla mrocznego :D

Wynik : 10 koszulek + 1 bluza.

MUSI BYĆ TE 10 KOSZULEK ! BO OD TYLU PRODUKCJA IDZIE, A NIE MAM ZAMIARU ODSYŁAĆ KASY JAK MI 8 OSÓB WYŚLE :/ Bo dogadałem się na minimum 10 koszulek.

@@Poszedł e-mail ;) Jutro/pojutrze dostanę ceny i podam nr konta bankowego na przesłanie kasy.

JEDNA ZMIANA ! ODBIÓR TYLKO CHUDÓW @@@@@@@@@@@ UGADAMY TERMIN @@@@@@@@@@ MOGĘ NAJWYŻEJ PODJECHAĆ Z NIMI 2/3 RAZY ! TAK JAK KTOŚ BY MIAŁ ROBOTE ŻEBY SIĘ NIE GONIŁ I NA SPOKOJNIE TO ZAŁATWIŁ BO TO WASZ TOWAR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;)ź jutro ponieważ nie wiem czy na konto siostry to nie pójdzie czy mamy : no to myśl bo jak tak to jutro wpadne na Chudow ewentualnie mogę podskoczył u cię zwinąć jutro

 

Ja koszulek jeszcze nie mam dopiero je bede mial za jakies 2-3 tygodnie zalezy jak szybko kasa wplynie i potem jakies 7 dni na koszulki i tą bluzę będę czekał, a potem ustawiamy się na Chudowie :) Ja podjadę bo mam na razie motocykl ale dzięki wielkie za chęci. Jutro niestety mnie nie będzie bo mam Bierzmowanie o godzinie 17:30 z 2/3 h :/ Jutro wstawie numer konta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.