Sign in to follow this  
Followers 0
Wyderr

serwis

7 posts in this topic

czy ktos moze zna ten serwis http://www.ap-moto.pl/  chce wymienic opony i szukam jakiegos dobrego serwisu w okolicach katowic rybnika ostatnio jechalem do bielska i po drodze widzialem olek motocykle tam tez jest seris moze ktos z was tam byl i wie czy warto czy nie albo moze macie inne dobre miejsca z gory dzieki

prawie kazdy serwis w okolicy Ci to zrobi, wszystko zalezy za ile i w jakim czasie.

zawsze mozesz wziąść kołka, opony i smignać do pobliskiego wulkanizatora. 

w orzeszu-zawiscie napewno robia opony motocyklowe. 

robia ale zalezy mi na tym zeby mi to zrobili z wywazeniem i zebym nie musial sie bawic w odkrecanie kolek 

U Olek w Kat biorą 60zl za koło,troszkę drogo w Zabrzu koleś robi po 25 zeta,ale nie  wiem gdzie

Podjechać z kołem, sama wymiana nawet 10zł, a wyważanie statyczne można zrobić samemu w garażu za 0 zł.

W Nedzy kolo Rciborza  jest salon z serwisem Motofrajda byłem tam ogladac kawe 10-tke i pokazywali mi serwis  naprawde wypasiony profesionalne maszyny do wymiany opon i wywazania  wszystko nowe a nie sprowadzone z niemiec i wyekspoatowne nadajace sie na zlom .Za wymiane z wywazeniem biora 40 zl od koła w tym montaz i demontaz z motocykla .