Wyderr

serwis

7 postów w tym temacie

czy ktos moze zna ten serwis http://www.ap-moto.pl/  chce wymienic opony i szukam jakiegos dobrego serwisu w okolicach katowic rybnika ostatnio jechalem do bielska i po drodze widzialem olek motocykle tam tez jest seris moze ktos z was tam byl i wie czy warto czy nie albo moze macie inne dobre miejsca z gory dzieki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

prawie kazdy serwis w okolicy Ci to zrobi, wszystko zalezy za ile i w jakim czasie.

zawsze mozesz wziąść kołka, opony i smignać do pobliskiego wulkanizatora. 

w orzeszu-zawiscie napewno robia opony motocyklowe. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

robia ale zalezy mi na tym zeby mi to zrobili z wywazeniem i zebym nie musial sie bawic w odkrecanie kolek 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U Olek w Kat biorą 60zl za koło,troszkę drogo w Zabrzu koleś robi po 25 zeta,ale nie  wiem gdzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podjechać z kołem, sama wymiana nawet 10zł, a wyważanie statyczne można zrobić samemu w garażu za 0 zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W Nedzy kolo Rciborza  jest salon z serwisem Motofrajda byłem tam ogladac kawe 10-tke i pokazywali mi serwis  naprawde wypasiony profesionalne maszyny do wymiany opon i wywazania  wszystko nowe a nie sprowadzone z niemiec i wyekspoatowne nadajace sie na zlom .Za wymiane z wywazeniem biora 40 zl od koła w tym montaz i demontaz z motocykla .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz