Skocz do zawartości
nfs

4-BIKER Katowice -friendly

Promowane odpowiedzi

Gość   
Gość

A, no to ja znam ich nową siedzibę, a nie znałem starej - stąd zamieszanie. Przepraszam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
marselus09    0

po raz kolejny juz udane zakupy, pierwszy raz w nowej miejscowie, pojechalem wczoraj kupic kask i zalezalo mi na czasie, dnia nastepnego (czyli dzis) dostalem tel zaraz po otwarciu sklepu, ze kask juz czeka, do tego bardzo fajna znizka (jakby znizka mogla byc nie fajna:P) podsumowujac imo najlepsze ceny i obsluga w okolicy! wroce pewnie nie raz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Synuu    0

Bardzo miła i fachowa obsługa w sklepie. Kupiłem u nich kurtke, rekawice, spodnie - całość bardzo dobra jakościowo.

Polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Flavius    38

No i ja mogę dołączyć do zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów tego przybytku :) 

Miła, fachowa i konkretna obsługa :) 

pozdrawiam i śmiało polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ghost66    4

Super sklepik z miłą i fachową obsługą czyli przyjazny dla klienta. Jak i dziewczyna, tak i chłopak znają się na rzeczy, wyjaśnią, doradzą, pomogą w wyborze i to się ceni:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lena    6

Jak najbardziej polecam :wub:

Pomagają w wyborach, miła i fachowa obsługa.

Sama dokonywałam tam wielu zakupów i wszystko przebiegało pomyślnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ETZ    21

Po swietach wybieram się tam na małe zakupy,jeśli jest jak piszecie to pewnie się nie zawiodę:) komenta walne po powrocie:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość   
Gość

Już chyba kiedyś ich chwaliłem, ale nie zaszkodzi zaś :) Zwroty, reklamacje itd. zawsze idą mi na rękę i ze zrozumieniem :) No i plus za to, że mają otwarte w weekendy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ETZ    21

Byłem ostatnio,zakupiłem pare bambetli,wszystko OK, sprzedająca(bardzo urodziwa zresztą :D) doradziła co i jak,długi okres gwarancji na zakupione ciuchy.Polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dycha    7

Sklep godny zaufania, nawet reczy którymi nie handlują są w stanie sciągnąc bez najmniejszego problemu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
patros    0

Również polecam ten sklep.

Kupiłem tam kask i pełny skórzany ubiór. Ceny przystępne i miła obsługa, tylko brakuje akcesoriów w chromie;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość   
Gość

kolejny raz plus dla obsługi. Buty poszły do reklamacji bez problemu. Informacja w dniu kiedy buty były do dobioru (nie mogli się dodzwonić to wysłali smsa :) ), a nawet podrzucili buty na Oldtimerbazar, żebym nie musiał w tygodniu się fatygować do nich :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hawk1985    13

Kupiłem u nich kurtkę, w domu jednak okazało się że jest ciasne, wymieniłem na inny model nie było problemów.

Ściągnęli dla mnie spodnie które niestety okazały się za ciasne, odesłali je z powrotem, powiedzieli że ściągną większy rozmiar.
Miałem sporo pytań, doradzili, byli cierpliwi :)
4Biker miejsce bardzo przyjazne dla początkujących motocyklistów. Goraco polecam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Janinho    0

Również polecam

Kupione spodnie- wszystko byłoby z nimi OK gdyby nie to, że się rozpruły (najpierw naprawa a za drugim razem zwrot pieniędzy). Reklamacja uznana.

Z resztą rzeczy bez problemu i ceny przyzwoite

Zawsze miła i fachowa obsługa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Walgav    20

Po raz kolejny gorąco polecam sklep jak i osoby w nim pracujące. W ostatnim czasie zakupiłem u nich nowy strój tekstylny oraz buty. Wszystko w bardzo dobrych cenach i z super obsługą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LynxLynx    50

Miałam zamiar kupić u nich kask. Zadzwoniłam kilka dni wcześniej, by dowiedzieć się, czy na miejscu kupię kask w danym malowaniu i kolorze. Kask miał być na stanie na sto procent, jednak po przyjeździe do sklepu okazało się, że panie nie potrafią go znaleźć, więc chyba jednak go nie ma. Zmarnowałam tylko czas. Średnio polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Leon_    0

Kilka razy robiłem tam zakupy - kask, kurta, spodnie, rękawice, łańcuch, oleje i jakieś tam jeszcze pierdoły.

Za każdym razem zostałem dobrze obsłużony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pawel91    1

Nie lubie reklam ,ale obsługa bardzo fajna z tematem i kazdy znich chyba jezdzi na moto ładna RR stała na wejsciu , (mila obsluga nie dziwie sie  bo produkty za nie miała kwote ) kupilem kask ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ravk    0

Polecam. Mam trochę ciuchów z 4-Biker. Ostatnio kupiłem tam kask+intercom. Dobre podejście do klienta. Przy większych zakupach możliwa negocjacja ceny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bankus    5

to też potwierdzę. Znam 4 sklepy w K-cach:

4ride - ul. chyba Pokoju ( przecznica od Gliwickiej)

Intermotors ul. Obroki - tutaj chyba najlepszy wybór produktów Adrenaline

sklep na ul. Opolskiej

i 4 biker

ten ostatni oceniam najwyżej i najwięcej w nim kupiłem choć nie wszystko, przed zakupem zawsze odwiedzam wszystkie 4.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
palnik    0

4biker na Bogucickiej - jak najbardziej OK. Zakupiłem cały zestaw z Held'a i było wszystko w porządku. Można z chłopakami się troszkę potargować o cenę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta