Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

4-BIKER Katowice -friendly


nfs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

po raz kolejny juz udane zakupy, pierwszy raz w nowej miejscowie, pojechalem wczoraj kupic kask i zalezalo mi na czasie, dnia nastepnego (czyli dzis) dostalem tel zaraz po otwarciu sklepu, ze kask juz czeka, do tego bardzo fajna znizka (jakby znizka mogla byc nie fajna:P) podsumowujac imo najlepsze ceny i obsluga w okolicy! wroce pewnie nie raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

kolejny raz plus dla obsługi. Buty poszły do reklamacji bez problemu. Informacja w dniu kiedy buty były do dobioru (nie mogli się dodzwonić to wysłali smsa :) ), a nawet podrzucili buty na Oldtimerbazar, żebym nie musiał w tygodniu się fatygować do nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich kurtkę, w domu jednak okazało się że jest ciasne, wymieniłem na inny model nie było problemów.

Ściągnęli dla mnie spodnie które niestety okazały się za ciasne, odesłali je z powrotem, powiedzieli że ściągną większy rozmiar.
Miałem sporo pytań, doradzili, byli cierpliwi :)
4Biker miejsce bardzo przyjazne dla początkujących motocyklistów. Goraco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Miałam zamiar kupić u nich kask. Zadzwoniłam kilka dni wcześniej, by dowiedzieć się, czy na miejscu kupię kask w danym malowaniu i kolorze. Kask miał być na stanie na sto procent, jednak po przyjeździe do sklepu okazało się, że panie nie potrafią go znaleźć, więc chyba jednak go nie ma. Zmarnowałam tylko czas. Średnio polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

to też potwierdzę. Znam 4 sklepy w K-cach:

4ride - ul. chyba Pokoju ( przecznica od Gliwickiej)

Intermotors ul. Obroki - tutaj chyba najlepszy wybór produktów Adrenaline

sklep na ul. Opolskiej

i 4 biker

ten ostatni oceniam najwyżej i najwięcej w nim kupiłem choć nie wszystko, przed zakupem zawsze odwiedzam wszystkie 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W grudniu zrobiłem tam swoje pierwsze motocyklowe zakupy. Miałem wpaść tylko na krótki rekonesans ale była fajna promocja (drugi produkt za 50% ceny) Wyszedłem z butami, kaskiem oraz bielizną termiczną. Pan z obsługi sporo mi doradził i podpowiedział, jak ktoś jest świeży w temacie to zdecydowanie warto zdać się na fachowca :)

Całość udało mi się wziąć na raty 0%. Polecam, dodatkowy plus to parking. Niby w samym sercu kato a miejsca było sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.